Jarosław Jakimowicz TVP. (zdj. Il. ) ; Tricolors/Eastnews/Instagram/Jarosław Jakimowicz
Źródło: (zdj. Il. ) ; Tricolors/Eastnews/Instagram/Jarosław Jakimowicz
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Września 2020

Jarosław Jakimowicz na razie się nie wypowie. Nie ma możliwość, ponieważ została mu zablokowana przez Facebooka

Jarosław Jakimowicz, dziennikarz TVP od kilku tygodni nie ma kontaktu ze swoimi fanami. Facebook ponownie zablokował konto prezentera. Aż 11 wpisów miało naruszać standardy medium społecznościowego.

Znany aktor umieścił na Instagramie zaskakujący wpis. "Z moimi kochanymi Facebookowiczami żegnam się zaledwie po paru dniach na kolejny miesiąc" - napisał. Okazuje się, że Jarosław Jakimowicz po raz kolejny nie będzie mógł zamieszczać postów w social mediach. Wszystko za sprawą homofobicznych deklaracji oraz obraźliwych komentarzy. Każdy, kto interesował się aktywnościami podejmowanymi przez dziennikarza TVP, nie powinien być zdziwiony decyzją administratorów Facebooka.

Tadeusz Rydzyk w poważnych tarapatach. Pan Marek poszedł do sądu, nie mógł odpuścićTadeusz Rydzyk w poważnych tarapatach. Pan Marek poszedł do sądu, nie mógł odpuścićCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz, dziennikarz TVP straci kontakt z sympatykami

Od kilku tygodni Magdalena Ogórek prowadzi program "W kontrze". Wspólnie z Jarosławem Jakimowiczem komentują bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Ich kontrowersyjne poglądy oraz skandaliczne tezy budzą sympatię widzów TVP. Najnowszy projekt Telewizji Polskiej odnotowuje wysoką oglądalność. Dziennikarze cenią sobie pracę na planie medium. Obecność na antenie stacji wpłynęła też na rozpoznawalność aktora, który jeszcze do niedawna nie cieszył się taką popularnością, jak Ogórek.

Obrazy WTV"Kapelan narodowców" musi przejść na emeryturę. Stracił parafię, nie pomógł mu nawet papieżCzytaj dalej

Prezenter pierwsze skandale wzbudził podczas słynnego występu z Antonim Macierewiczem. Podczas emisji programu "Jedziemy", Jarosław Jakimowicz podszedł do byłego ministra obrony narodowej i podziękował mu za walkę na rzecz wolnej, niepodległej i suwerennej Polski. Aktor potrafi też opublikować dane swoich krytyków w mediach społecznościowych. Homoseksualistów nazywa "pederastami". W ostatnim czasie wspólnie z Magdaleną Ogórek zasugerował, że pobicia osób LGBT mogą być prowokowane przez ofiary przemocy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Jarosław Jakimowicz, obecnie dziennikarz TVP, przez najbliższe dni nie będzie dzielił się na Facebooku swoimi przemyśleniami. Mało kto wie, że syn aktora jest zadeklarowanym zwolennikiem ugrupowań opozycyjnych. W ostatnich wyborach prezydenckich Jovan Jakimowicz promował Rafała Trzaskowskiego. Chwalił się też zdjęciem z Lechem Wałęsą. Wiele wskazuje na to, że różnice w poglądach nie wpłynęły na relację mężczyzn. Współpracownik Magdaleny Ogórek żyje z bliskim w ciepłych relacjach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Morawiecki w kinie bez maseczki. Tak, premier złamał zalecenie rządu
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcji

Źródło: [Instagram/Jarosław Jakimowicz]