Janusz Gajos. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 5 Sierpnia 2020

Janusz Gajos obrażony w okropnych słowach. Zadziwiające obelgi, posunęli się za daleko?

Janusz Gajos w trakcie internetowej edycji Pol'and'Rock Festival w ostrych słowach zaatakował Prawo i Sprawiedliwość. W swojej krytyce zawarł również mocną sugestię, że wybory prezydenckie mogły zostać sfałszowane. Znany aktor nie musiał długo czekać na odpowiedź od polityków obozu rządzącego.

Gajos zaatakował PiS w trakcie spotkania Akademi Sztuk Przepięknych na Pol'and'Rock Festival - Coś takiego, co wykonał... przepraszam za wyrażenie... mały człowiek — jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części. To jest zbrodnia. Znamy takie przykłady z historii, w ten sposób powstawały najgorsze sprawy na świecie. Tak powstawało to, co się później nazwało hitleryzmem. To takie ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci dlaczego: bo on cię okrada! To coś strasznego, ale to działa - mówił aktor.

Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzyCzytaj dalej

Janusz Gajos zaatakowany

Słowa aktora nie przeszły bez echa. Odniosła sie do nich m.in. europarlamenatarzyska Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek - Wyraźnie widać, że PRL, "Czterej pancerni i pies" odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa. Bardzo przekonująco zagrał rolę zdegenerowanego prokuratura w filmie "Układ". Pewnie, to tylko przypadek. A tak po ludzku, insynuacje prostaka. - napisała na Twitterze. Mazurek wtórował Ryszard Terlecki - Mali, śmieszni ludzie. Wydaje się im, że występują na Narodowej Scenie, a to tylko teatrzyk marionetek. - napisał wicemarszałek Sejmu i przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

wtv.pl - portal informacyjny"Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?Czytaj dalej

Do całej sprawy odniósł się również Minister Kultury i Nauki Piotr Gliński - Dobry aktor nie jest świętą krową. Nie możemy sie godzić na takie obelgi w życiu publicznym. Niech Pan Janusz Gajos sobie przypomni, kto rozpoczął przemysł pogardy, wymierzony w Prezydenta, który nadał mu tytuł profesorski... - napisał wicepremier. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już pewne. Wiadomo, kiedy dzieci wracają do szkół, Ministerstwo Edukacji potwierdza 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festival (dawniej Festiwal Woodstock) odbywa się pod hasłem "Najpiękniejsza Domówka Świata" a wszystkie koncerty i spotkania transmitowane są ze specjalnego studia do internetu. Powodem decyzji organizatorów była panująca obecnie pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 i związane z nią zagrożenie epidemiologiczne. 
 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkół
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!