Janusz Dzięcioł. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 12 Grudnia 2019

Dzięcioła ze łzami w oczach żegnała inna gwiazda Big Brothera. Nie do wiary, jak się zmieniła

Janusz Dzięcioł zginął kilka dni temu w tragicznym wypadku samochodowym. Informacja o śmierci zwycięzcy pierwszej edycji "Big Brothera" wstrząsnęła mediami. Z gwiazdorem pożegnali się zarówno fani, jak i osoby, pamiętające go z działalności politycznej oraz samego domu wielkiego brata. Wśród nich - Manuela Michalak.

Manuela zajęła drugie, po Januszu Dzięciole, miejsce w pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". Razem z Gulczasem, stali się najlepiej rozpoznawalnymi bohaterami reality-show. Manuelę widzowie pokochali za jej poczucie humoru i dystans do siebie. Po odejściu z domu Wielkiego Brata, prowadziła program "Maraton uśmiechu".

Nie dziwi, że uczestniczka show pojawiła się na pogrzebie Dzięcioła. Była zdruzgotana po jego śmierci.

- Trudno uwierzyć w to ci się stało. W pierwszej chwili myślałam, ze to okrutny żart. Niestety z Polski płyną bezlitosne informacje. Trudno, bardzo trudno uwierzyć, że Janusza nie ma już wśród nas. Janusz, człowiek z którym spędziłam trzy miesiące życia, które rozpoczęły przyjaźń na całe życie - napisała Manuela.

Polacy, którzy postanowili zarabiać więcej, niż w kraju, stracą 500 plus. Zapadła decyzja Federalnego Trybunału FinansowegoPolacy, którzy postanowili zarabiać więcej, niż w kraju, stracą 500 plus. Zapadła decyzja Federalnego Trybunału FinansowegoCzytaj dalej

Co dziś dzieje się z uczestniczką? Manuela zmieniła nazwisko, ale w mediach wciąż posługuje się panieńskim. Gwiazda prowadzi salon fryzjerski Estillo de Manuela w Luboniu pod Poznaniem oraz pracuje jako dyrektor generalna firmy dystrybuującej włosy do przedłużania.

Janusz Dzięcioł zginął w tragicznych okolicznościach

Janusz Dzięcioł zginął zaledwie sto metrów od swojego domu, na przejeździe kolejowym w Białym Borze pod Grudziądzem. Gwiazdor i polityk nie przeżył zderzenia z pociągiem. Miał 65 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Tysiące Polaków mogą przejść na emeryturę wcześniej. Wielu nawet o tym nie wie

2. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy

3. Całe życie źle używaliście woreczków do lodu. 15-sekundowy film, który zmienia kuchenne przyzwyczajenia

4. Magda Gessler jednak wystartuje w wyborach prezydenckich? "Skoro Hołownia może"

5. Tomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowia

6. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy