Janusz Dzięcioł. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 12 Grudnia 2019

Dzięcioła ze łzami w oczach żegnała inna gwiazda Big Brothera. Nie do wiary, jak się zmieniła

Janusz Dzięcioł zginął kilka dni temu w tragicznym wypadku samochodowym. Informacja o śmierci zwycięzcy pierwszej edycji "Big Brothera" wstrząsnęła mediami. Z gwiazdorem pożegnali się zarówno fani, jak i osoby, pamiętające go z działalności politycznej oraz samego domu wielkiego brata. Wśród nich - Manuela Michalak.

Manuela zajęła drugie, po Januszu Dzięciole, miejsce w pierwszej edycji polskiego "Big Brothera". Razem z Gulczasem, stali się najlepiej rozpoznawalnymi bohaterami reality-show. Manuelę widzowie pokochali za jej poczucie humoru i dystans do siebie. Po odejściu z domu Wielkiego Brata, prowadziła program "Maraton uśmiechu".

Nie dziwi, że uczestniczka show pojawiła się na pogrzebie Dzięcioła. Była zdruzgotana po jego śmierci.

- Trudno uwierzyć w to ci się stało. W pierwszej chwili myślałam, ze to okrutny żart. Niestety z Polski płyną bezlitosne informacje. Trudno, bardzo trudno uwierzyć, że Janusza nie ma już wśród nas. Janusz, człowiek z którym spędziłam trzy miesiące życia, które rozpoczęły przyjaźń na całe życie - napisała Manuela.

Polacy, którzy postanowili zarabiać więcej, niż w kraju, stracą 500 plus. Zapadła decyzja Federalnego Trybunału FinansowegoPolacy, którzy postanowili zarabiać więcej, niż w kraju, stracą 500 plus. Zapadła decyzja Federalnego Trybunału FinansowegoCzytaj dalej

Co dziś dzieje się z uczestniczką? Manuela zmieniła nazwisko, ale w mediach wciąż posługuje się panieńskim. Gwiazda prowadzi salon fryzjerski Estillo de Manuela w Luboniu pod Poznaniem oraz pracuje jako dyrektor generalna firmy dystrybuującej włosy do przedłużania.

Janusz Dzięcioł zginął w tragicznych okolicznościach

Janusz Dzięcioł zginął zaledwie sto metrów od swojego domu, na przejeździe kolejowym w Białym Borze pod Grudziądzem. Gwiazdor i polityk nie przeżył zderzenia z pociągiem. Miał 65 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Tysiące Polaków mogą przejść na emeryturę wcześniej. Wielu nawet o tym nie wie

2. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy

3. Całe życie źle używaliście woreczków do lodu. 15-sekundowy film, który zmienia kuchenne przyzwyczajenia

4. Magda Gessler jednak wystartuje w wyborach prezydenckich? "Skoro Hołownia może"

5. Tomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowia

6. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News