Zaginęła 36-letnia Jagna, policja prosi o informacje w jej sprawie. tczew.policja.gov.plŹródło: tczew.policja.gov.pl
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 18 Października 2020

Widzieliście ją? Jagna wyszła z domu w samej piżamie, nikt nie może jej odnaleźć

Policja w Tczewie opublikowała komunikat, że poszukiwana jest 36-letnia Jagna Gajewska, która w niedzielny poranek wyszła z domu ubrana jedynie w piżamę. Zagadkowe zniknięcie to teraz priorytet służb i wszyscy posiadający jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt ze śledczymi.

Media obiegła informacja, że 36-letnia Jagna Gajewska zaginęła w województwie pomorskim. Tczewska policja opublikowała pilny komunikat potwierdzający, że 36-latka faktycznie poszukiwana jest przez śledczych i może znajdować się w realnym niebezpieczeństwie zagrożenia zdrowia lub życia. Podano rysopis i okoliczności zaginięcia Jagny oraz telefony, pod którymi zgłaszać mogą się osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Każda wiadomość może być dla policjantów na wagę złota.

Tego jeszcze nie było. Czy zakupy dla wszystkich w godzinach dla seniorów jednak mogą być możliwe? Jeden sklep znalazł sposóbTego jeszcze nie było. Czy zakupy dla wszystkich w godzinach dla seniorów jednak mogą być możliwe? Jeden sklep znalazł sposóbCzytaj dalej

Zaginęła Jagna Gajewska, policja prosi o pomoc w ustaleniu jej miejsca pobytu

Na stronie Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pojawiła się informacja o nietypowym zaginięciu Jagny, które miało miejsce kilka godzin temu. Kobieta mieszkająca na co dzień w miejscowości Rokitki w województwie pomorskim, w niedzielę 18 października około godziny 6:30 rano wyszła z domu ubrana jedynie w piżamę. Nie jest wiadome, gdzie udać mogła się kobieta. Nie nawiązuje ona żadnego kontaktu z najbliższymi, a ci martwią się, że fakt, iż Jagna nie wróciła do domu, to dowód na to, że coś jej się stało.

- Nie wzięła ze sobą telefonu. Jej życie może być zagrożone. Na miejscy szuka zaginionej kilkudziesięciu policjantów, strażacy i okoliczni mieszkańcy - powiedział policjant znający okoliczności sprawy, cytowany przez RMF24, które również nagłośniło sprawę zaginięcia Jagny Gajewskiej. Jak na razie sprawa posiada niestety więcej znaków zapytania niż odpowiedzi, lecz możliwe, że osoby będące świadkami porannego wyjścia kobiety lub mające wiadomości na temat tego, gdzie obecnie przebywa, pozwolą policji na sprowadzenie Jagny do domu. Podano rysopis 36-letniej mieszkanki województwa pomorskiego.

Lech Wałęsa ma dość, puściły mu nerwy. Lech Wałęsa ma dość, puściły mu nerwy. "Typ znowu pomawia mnie i ubliża"Czytaj dalej

Spójrz na zdjęcie, czy widziałaś tę kobietę? To poszukiwana od rana Jagna

Rodzina prosi o pomoc w ustaleniu, co stało się po tym, jak Jagna wyszła z domu. Nie jest jasne również, dlaczego 36-latka wyszła w jesienny poranek ubrana nieodpowiednio do warunków atmosferycznych. Temperatura nie osiągnie dziś szczególnie wysokich wskazań, dlatego realne jest, że zaginiona Jagna może zostać narażona na wyziębienie. Prócz szarej piżamy kobieta miała na głowie chustę. Policja podaje, że zaginiona 36-latka charakteryzuje się szczupłą budową ciała i nie należy do osób szczególnie wysokich. Mierzy zaledwie 163 cm wzrostu i ma oczy koloru niebieskiego. Każda informacja przekazana policjantom może się okazać przełomowa i nie należy bagatelizować posiadanych przez siebie wiadomości. Rodzina ma nadzieję, że uda się odnaleźć Jagnę całą i zdrową. Pod jakie numery zdzwonić w przypadku chęci przekazania śledczym swoich spostrzeżeń, mogących pomoc w ustaleniu aktualnego pobytu poszukiwanej kobiety.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Początek końca Tadeusza Rydzyka? Wszczęto procedury, których finał może być bolesny
2. W sklepie Żabki godziny dla seniorów wyglądały kompletnie inaczej. Znaleziono sposób na ominięcie problemu?
3. Stan polityka PiS zakażonego koronawirusem pogorszył się. Jest pod tlenem

W niedzielę rano Jagna wyszła z domu

- Wszystkie osoby, które widziały zaginioną kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod nr tel. 47 74 28 222, email: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112 - przeczytać można na stronie policji w Tczewie. Przypominamy, że nie jest konieczne podawanie swoich danych personalnych i informacje na temat zaginionej Jagny Gajewskiej można przekazać anonimowo.

Jagna

Źródło: tczew.policja.gov.pl

Zmiana w rządzie definitywnie przesądzona, klamka zapadła. Ujawniono datę zaprzysiężenia Przemysława CzarnkaZmiana w rządzie definitywnie przesądzona, klamka zapadła. Ujawniono datę zaprzysiężenia Przemysława CzarnkaCzytaj dalej

Źródło: RMF24 / tczew.policja.gov.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzy
  2. "Taniec z gwiazdami": decyzja w sprawie Sylwestra Wilka zdumiała fanów. Wiemy, z czym zmierzy się dziś na parkiecie
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Pojawiły się pierwsze wytyczne na Boże Narodzenie. Jak będą wyglądały święta w czasach pandemii?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News