jadwiga kaczyńska prawda wyszła na jaw. YouTube/Gazeta Polska VDŹródło: YouTube/Gazeta Polska VD
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 3 Czerwca 2020

Odkryto wielką tajemnicę matki Kaczyńskich. Cała prawda ujrzała światło dziennie, nikt się nie spodziewał

Jadwiga Kaczyńska poślubiła swojego męża, gdy miała 22 lata. Jak się okazuje, to nie on był jej pierwszą miłością, choć wielu obserwatorów życia politycznego było przekonanych, że Rajmund był pierwszym i jedyny. W przeszłości matka Kaczyńskich zerwała zaręczyny. Jednak nieznanych szczegółów na temat jej życia jest znacznie więcej, a my postanowiliśmy nieco przybliżyć kilka kwestii.

Matka Kaczyńskich była oddana i bardzo kochała swoich synów. Poświęciła im swoje życie, zajmowała się ich edukacją i rozwojem, podczas gdy Rajmund żył z nimi, ale jakby obok. Unikał spotkań rodzinnych, lubił kobiety, sport i skupiał się przede wszystkim na własnej karierze. Najbliższy mu był jednak Lech. Z Jarosławem nigdy nie potrafił złapać dobrego kontaktu.

Rzeszów. Malutki Sebastian wraz z bratem pobiegli do budy. Matce nie udało się ich uratować, przykreRzeszów. Malutki Sebastian wraz z bratem pobiegli do budy. Matce nie udało się ich uratować, przykreCzytaj dalej

Jadwiga Kaczyńska i przeszłość

Były narzeczony Jadwigi Kaczyńskiej nazywał się Lech Jastrzębski. Był jej pierwszą największą miłością, a wielu obserwatorów życia politycznego sądzi, że też jedyną. Istnieje teoria, że to właśnie po nim imię odziedziczył jeden z jej synów, słynnych politycznych bliźniaków.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiający wyciek z najbliższego otoczenia Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej robi się gorąco
2. Kontrole w całym kraju, do twoich drzwi też mogą zapukać. Kara 681 zł, wykluczonych jedynie kilka grup

- Mąż zgodził się na to, ponieważ uważał, że to taki wspaniałomyślny gest. No i o Leszku miał dobre zdanie: to porządny człowiek. (...) Mąż był do końca był o mnie zazdrosny. To mnie bardzo bawiło, ale naprawdę czułam się ciągle kobietą, choć często zirytowaną lub rozśmieszoną - mówiła przed laty Jadwiga Kaczyńska w rozmowie z dziennikarzami "Wprostu".

Jadwiga Kaczyńska zapewaniała też wielokrotnie, że jej związek z Rajmundem nie był relacją tylko z rozsądku.

- Rajmund zakochał się, ale potem rozmyślał. Ja także rozmyślałam. Wstydziliśmy się do tego przed sobą przyznać. Ale potem pobraliśmy się i myślę, że dobrze się stało. To był rok 1948. Nie mieliśmy nic, bo nasi rodzice stracili wszystko w czasie wojny i po wojnie - mówiła Kaczyńska.

Na zdjęciu wyróżniającym możemy dostrzec pamiętny wywiad dla Gazety Polskiej, w którym to Kaczyńska postanowiła opowiedzieć więcej o swoim życiu i synach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent ogłosił nowy program. Każdy Polak może dostać nawet kilka tysięcy złotych, wystarczy spełnić jeden warunek
  2. Znany polski piłkarz nie żyje. W niedzielę trafił do szpitala, miał tylko 46-lat
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News