Jadwiga Emilewicz jest koleżanką z dzieciństwa znanego aktora Macieja Stuhra, który dziś apeluje do niej o przeciwstawienie się działaniom władzy.. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 1 Maja 2020

Stuhr chodził do szkoły z ważną minister. Na jaw wyszły zaskakujące fakty z przeszłości, spodziewaliście się?

Jadwiga Emilewicz, obecna minister rozwoju i wicepremier w rządzie PiS, jest koleżanką z wczesnej młodości znanego aktora Macieja Stuhra. Kolega z "ławki szkolnej" apeluje do minister o przeciwstawienie się działaniom władzy. Chodzi głównie o planowane na 10 maja wybory prezydenckie, które zdaniem rządu mają się odbyć w formie głosowania korespondencyjnego w dobie pandemii.

Maciej Stuhr podczas jednego z ostatnich wywiadów, którego udzielił Wirtualnej Polsce, zdradził jeden fakt ze swojej przeszłości, o którym wiedzą tylko nieliczni. Okazało się, że w latach młodości znał się i utrzymywał dobre kontakty z obecną minister rozwoju i wicepremier, Jadwigą Emilewicz. Aktor zdobył się także na odważny apel skierowany do swojej koleżanki z liceum. Zrobił to w typowym dla siebie stylu, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Duda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoDuda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoCzytaj dalej

Jadwiga Emilewicz jest koleżanką z dzieciństwa Macieja Stuhra. Aktor apeluje do niej o przeciwstawienie się działaniom władzy

Znany aktor Maciej Stuhr zaskoczył niedawną informacją, że obecna wicepremier jest jego koleżanką z licealnych czasów. Uczęszczali bowiem do tej samej szkoły w Krakowie.

- Jak byłem młodzieńcem i harcerzem jako nastolatek chodziłem do liceum Sobieskiego w Krakowie. Do tego liceum chodziła też Jadzia Szyler, obecnie Emilewicz. Byliśmy razem na paru obozach. To była świetna dziewczyna, kapitalna harcerka, równa babka, kochali się w niej chłopcy - wyznał Maciej Stuhr w rozmowie z Wirtualną Polską.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie zaczyna się pierwsza debata wyborcza. Kogoś zabrakło, jest zaskoczenie
2. To już pewne, jest decyzja Sejmu. Netflix będzie płacił na polskie kino, kwota jest porażająca

Aktor postanowił zwrócić się do swojej koleżanki z dzieciństwa z prośbą i apelem. - Nie widziałem jej od 20 lat, ale za państwa pośrednictwem wystosuję apel: Jadziu, na pewno czytałaś „Konrada Wallenroda”. Bądź jedynym facetem w tym tałatajstwie. Walnij ręką w stół i przejdź do historii. Bardzo cię o to proszę - zaapelował.

- Oczywiście żartobliwie to ubrałem w formę. Niemniej zastanawiam się, czy ktoś z tego towarzystwa powie: „Słuchajcie, zabrnęliśmy za daleko, ja się z tego wycofuję, to nie może tak być”. To jest ten moment. Tu nie chodzi o rozgrywki polityczne czy to, że to totalna opozycja wietrzy szansę, jak pognębić PiS - dodał Stuhr.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz nie ma wątpliwości w sprawie majówki. Polacy mają jeden zasadniczny problem
  2. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja
  3. Z polskiego schroniska zniknęły wszystkie zwierzęta. Niespodziewany efekt epidemii
  4. Niewyobrażalnie tragiczne, 31-latka chciała uczcić koniec kwarantanny zdjęciem. Niestety nie żyje
  5. Czy na ulicy obecnie nie można jeść i pić? GIS rozwiewa wątpliwości
  6. Premier przeprasza obywateli i sugeruje wcześniejsze zniesienie obostrzeń. Zaskakująca wiadomość z Włoch

Źródło: fakt.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News