Jacek Wilk Facebook. YouTube / Konfederacja TVŹródło: YouTube / Konfederacja TV
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 5 Marca 2020

Były poseł w ogniu krytyki przez krótki wpis. "Żenujące, współczuję pańskiej żonie"

Jacek Wilk spotkał się ze stanowczą krytyką wielu komentujących. Sprowokował ją krótki wpis, który opublikował na swym profilu na Facebooku. Były poseł w "żartobliwy" sposób zaapelował w nim do kobiet.

Jacek Wilk od lat aktywnie działa w polskim życiu politycznym. Działacz pełnił nawet funkcję posła na Sejm VIII kadencji, a od 2019 roku pozostaje związany z Konfederacją. W ostatnim czasie nie cieszył się raczej medialnym rozgłosem, jednak taki stan rzeczy zmienił opublikowany przez niego na Facebooku wpis. Ten miał w "żartobliwy" zdaniem Wilka sposób odnieść się do problemu koronawirusa.

Wykorzystywali seksualnie małe dziecko, przeszło niewyobrażalne tortury. Szczegóły zbrodni totalnie odbierają mowęWykorzystywali seksualnie małe dziecko, przeszło niewyobrażalne tortury. Szczegóły zbrodni totalnie odbierają mowęCzytaj dalej

- Najnowsze zalecenie Ministerstwa Zdrowia PiS ws koronawirusa: "Myjcie się dziewczyny - nie znacie dnia, ani godziny" - napisał były poseł na swym profilu.

Jacek Wilk w ogniu krytyki

Chociaż część fanów polityka okazało się wyraźnie rozbawionych, wpis spotkał się z wieloma krytycznymi komentarzami. Negatywnie oceniający wpis internauci odnosili się między innymi do faktu, iż koronawirus nie powinien stawać się przedmiotem żartów. Z krytyką spotkało się także podejście do kobiet, zaprezentowane we wpisie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tajemnicze nocne spotkanie Andrzeja Dudy z prezesem PiS. Spiskowali?
2. Niewyobrażalny skandal w popularnej lodziarni. Lepiej uważajcie, konsekwencje mogą być straszne

"Tak, każdy powinien znać dzień i godzinę potencjalnego stosunku. Czy tu się znów promuje gwałt?"; "Muszę mówić, jak bardzo jest to żałosne?"; "Co za komentarz... Współczuję Pana żonie. Córce też by Pan tak powiedział?" - to tylko niektóre spośród komentarzy, które znalazły się pod postem Jacka Wilka. Sam polityk nie wydawał się jednak przejęty krytyką, która na niego spadła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka afera w świecie futbolu. Śledczy przeszukali biura uczestników Ligi Mistrzów
  2. Seniorzy mają powody do radości. Do ich kieszeni trafią dodatkowe pieniądze z ZUS
  3. Wrocławski ksiądz: epidemia to kara za homoseksualizm. Skandaliczne kazanie
  4. Nastolatek szkalowany przez sąd za tęczowy herb miast. Paranoja i kuriozum
  5. Choć płacił składki całe życie, nie dostał emerytury. Patologia systemu
  6. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie

Źródło: Facebook

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News