Jacek Sasin ogłosił kolejny sukces. Polityk uzgadniał szczegóły organizacji Igrzysk Europejskich.. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Września 2020

Jacek Sasin ogłasza ogromny sukces, wielu może być zaskoczonych. Publiczne pochwały wobec samego siebie?

Jacek Sasin pochwalił się sukcesem. Minister aktywów państwowych, któremu nadal znaczna część obywateli wypomina wyrzucenie w błoto 70 mln zł, poleciał do Włoch, by na miejscu uzgadniać szczegóły organizacji Igrzysk Europejskich w 2023 roku. Wynikiem spotkania wicepremier pochwalił się na Twitterze.

Jacek Sasin nie przestaje zaskakiwać. Nim na dobre umilkły echa czerwcowego zamieszania z kartami wyborczymi, wicepremier zajął się kolejnym imponującym przedsięwzięciem. Przypomnijmy, że polityk był odpowiedzialny za wydrukowanie wartych 70 mln zł kart do głosowania, które wobec przesunięcia pierwszej tury wyborów i przystąpienia do wyścigu nowych kandydatów okazały się bezużyteczne, mimo zapewnień ministra, że zostaną one użyte po raz kolejny. Tym razem Sasin poleciał z wizytą do przedstawicieli Włoskiego Komitetu Olimpijskiego, towarzysząc władzom Krakowa i Małopolski, wskazuje "Gazeta Wyborcza".

Uważaj na oszustów udających lekarzy. NFZ przestrzega ludzi w całej Polsce, dochodzi do kradzieżyUważaj na oszustów udających lekarzy. NFZ przestrzega ludzi w całej Polsce, dochodzi do kradzieżyCzytaj dalej

Jacek Sasin: "Sukces spotkania w Rzymie!"

Efektem rozmów z Włochami minister aktywów państwowych pochwalił się w mediach społecznościowych. "Sukces spotkania w Rzymie! Uzgodniliśmy wspólnie z Europejskim Komitetem Olimpijskim wstępną listę dyscyplin Igrzysk Europejskich 2023 w Krakowie i Małopolsce. Teraz możemy przejść do działań wykonawczych!", czytamy na Twitterze wicepremiera. I dalej: "Cieszy fakt, że już za 3 lata Polska będzie gościć niemal 50 reprezentacji narodowych i tysiące kibiców z naszego kontynentu!".

Uwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do kontaUwaga, ogromne utrudnienia w PKO BP. Klienci z całej Polski zostali bez dostępu do kontaCzytaj dalej

Jacek Sasin na Twitterze.

"Co ma minister od aktywów państwowych do listy dyscyplin na igrzyskach?", pytali ironicznie użytkownicy internetu. Wdzięczność wobec Sasina wyraziła za to minister sportu. "Dziękuję Premierowi Jackowi Sasinowi za wsparcie w negocjacjach. Dzięki Panu możemy dziś mówić o sukcesie", napisała na Twitterze Danuta Dmowska-Andrzejuk. Polityk nie wyjaśniła jednak, o jakim sukcesie mowa.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła

"Wyborcza" wskazuje, że organizacja Igrzysk Europejskich będzie wiązać się z kolejnymi inwestycjami. Konieczna będzie poprawa komunikacji w Małopolsce, udrożnienie dróg, szlaków drogowych oraz kolejowych, a także poprawa przepustowości lotniska w Balicach, zaznacza dziennik.

Najpyszniejsze placki ziemniaczane z tzw. Najpyszniejsze placki ziemniaczane z tzw. "koronką". Chrupiące brzegi sprawią, że każdy zakocha się w tym przepisieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źrodło: Gazeta Wyborcza / Twitter