Źródło:Brak
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Grudnia 2019

Kurski nagrany z ukrycia. Zaśpiewał wprost do mikrofonu

Jacek Kurski ma ostatnio powody do zadowolenia. Może zatem oddać się radości płynącej z wyśpiewywania swoich ulubionych utworów.

Prezes Telewizji Polskiej może być szczęśliwy. TVP dostanie w tym roku prawie 2 mld zł rekompensaty za niepłacony abonament telewizyjny. Suma ta pozwoli Kurskiemu planować przyszłe produkcje z jeszcze większym rozmachem. Nie pozostaje mu nic innego, jak cieszyć się perspektywą nadchodzącego roku.

TVP jeszcze nie było w tak patowej sytuacji. Będzie pozew, zbiórka ruszyła dzisiajTVP jeszcze nie było w tak patowej sytuacji. Będzie pozew, zbiórka ruszyła dzisiajCzytaj dalej

Jacek Kurski zaśpiewał z królem

W zamieszczonym na Twitterze nagraniu widzimy prezesa TVP podrygującego w rytm swojej ukochanej muzyki. "Przez twe oczy zielone", wyśpiewuje Kurski wraz z Zenonem Martyniukiem.

Obaj panowie obecni byli niedawno na planie najnowszej produkcji Telewizji Polskiej. Powstający film ma opowiadać o życiu i twórczości króla disco-polo. "Zenek" ma trafić do kin w walentynki 2020 roku, a ztem trafi do dystrybucji w roku 50. urodzin Zenona Martyniuka oraz w 30-lecia jego solowej kariery.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”

3. „Kevin sam w Nowym Jorku” bez kultowej sceny. Konserwatyści są wściekli

4. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?

5. "Od jakiegoś czasu odbywamy spotkania". Beata Szydło wróci do polskiej polityki?

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News