jacek kurski. Nowa Trybuna Opolska | NTO.plŹródło: Nowa Trybuna Opolska | NTO.pl
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 31 Lipca 2020

Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?

Jacek Kurski znany jest ze swojego zamiłowania do popisywania się gitarowymi umiejętnościami. W internecie sporą popularnością cieszy się nagranie z 2008 roku, na którym widać jak późniejszy szef Telewizji Polskiej daje występ przed studentami Uniwersytetu Opolskiego.

Jacek Kurski wykonał dla studentów balladę Stanisława Grzesiuka "Syn ulicy". Kurski został wtedy przedstawiony jako "specjalista od marketingu politycznego", co, według złośliwych, z pewnością było nawiązaniem do jego licznych kontrowersyjnych akcji, takich jak wyciągnięcie Donaldowi Tuskowi "dziadka w Wermachcie".

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

Kurski grający na gitarze

Nagranie opublikowane przez Nową Trybunę Opolską obejrzało w serwisie Youtube prawie 50 tysięcy osób. Wśród komentarzy wiele jest głosów uznania dla Jacka Kurskiego. - Za Panem Kurskim nie przepadam, ale to mu sie udało - napisał jeden z internautów. - Taki człowiek, to nie do polityki, a do grania! - wtóruje mu inny. Postać Kurskiego jest jednak na tyle kontrowersyjna, że niektórym nie wystarczy dobre wystąpienie muzyczne. - Jeden z największych łajdaków z PiS-u. Może inteligentny, ale przepełniony cwaniactwem i kłamstwem - skomentował jeden z oglądających.

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

To nie pierwszy raz, gdy nagranie z przeszłości Jacka Kurskiego staje się hitem internetu. 12 lat temu Kurski gościł u Piotra Najsztuba w programie na antenie TVP. - Kocham to miejsce - mówi na nagraniu Jacek Kurski, gdy przejeżdża z dziennikarzem obok siedziby Telewizji Polskiej.

- Na tyle pan kocha, że chciałby na 9 piętro wjechać i zostać prezesem TVP? - pyta go Piotr Najsztub. - Nie - odpowiada późniejszy prezes Telewizji Polskiej. - Dlaczego? Czuje się pan merytorycznie przygotowany, politycznie przygotowany - docieka dziennikarz. - To wszystko prawda, natomiast ja jestem politykiem. Dosyć czynnym, twardym, nawet takim frontowym. Na 9 piętrze nie powinien być polityk i nie powinien być też Jacek Kurski. Myślę, że uda się znaleźć merytoryczną osobę, która nie będzie politykiem. Ja prezesem TVP nie będę - deklaruje Jacek Kurski. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski 2. Rząd przyjął pakiet mieszkaniowy. Tysiące Polaków otrzyma dopłaty do czynszu. Nawet 1500 zł miesięcznie 3. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw 

Nie da się ukryć, że Jacek Kurski ma wyjątkowy talent do oryginalnych zachowań, które wracają do niego po latach. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wrócą obostrzenia? Ministerstwo Zdrowia zabrało głos, informacje zasmucą wielu Polaków
  2. Pilny apel policji. Powinien się zgłosić każdy, kto może pomóc
  3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy kluczowe szczegóły
  7. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza

Źródło: Nowa Trybuna Opolska | NTO.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!