Jacek kurski z hukiem wyleciał z Telewizji Polskiej. (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Maja 2020

Jacek Kurski odwołany po raz kolejny, kuriozum sprawy przerosło już wszystko. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było

Jacek Kurski ponownie wywołał niemałe zamieszanie w szeregach telewizji publicznej. W ostatniej chwili podjęto pilną decyzję w sprawie jego członkostwa w zarządzie spółki. Absurdalne wydarzenia za kulisami stacji zdezorientowały nawet najwierniejszych widzów medium.

Od kilku dni jesteśmy świadkami niecodziennych wydarzeń, jakie mają miejsca we władzach TVP. Odejście Marzeny Paczuskiej, konflikt z Ministerstwem Kultury oraz huczne powroty Jacka Kurskiego to jedynie wierzchołek góry lodowej. Tym razem opinia publiczna została zaskoczona ostatnią uchwałą zarządu Telewizji Polskiej. Okazało się, że były poseł Prawa i Sprawiedliwości jednak nie zajmie ciepłej posadki prezesa stacji.

Wielki protest podczas wizyty Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego na Mierzei Wiślanej. Przeciwnicy nie wytrzymaliWielki protest podczas wizyty Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego na Mierzei Wiślanej. Przeciwnicy nie wytrzymaliCzytaj dalej

Jacek Kurski po raz kolejny został odwołany przez zarząd TVP

W ostatni piątek swoją rezygnację z zasiadania we władzach medium złożyła sama Marzena Paczuska. Zdaniem wielu posunięcie to miało umożliwić politykowi ponowne przejęcie władzy w Telewizji Polskiej. Zaskakujące przetasowania przykuły uwagę wielu dziennikarzy. Jak podaje portal "Fakt", w wyniku tarć na linii Ministerstwo Kultury-Kurski podjęto kuriozalną decyzję. Anulowano przyjęte wcześniej uchwały, które tworzyły posłowi miejsce pod gmachem TVP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawa. Poważny wypadek na moście północnym. Płonie samochód, na miejscu służby ratunkowe
2. Zamiast 1000 plus bon turystyczny 300 plus dla wszystkich? Rząd szuka nowego rozwiązania

Jacek Kurski będzie musiał zakończyć swoją głośną i kontrowersyjną karierę w TVP. Z relacji "Faktu" wiemy, że podjęte zostały kolejne stanowiska. Pierwsze z nich przywraca trzyosobowy zarząd Telewizji Polskiej. Drugie uchyla postanowienia, na mocy których miał on otrzymać miejsce w zarządzie stacji. Ostatnie z nich powołało go na członka zarządu spółki. Zdaniem wielu kuriozum całego zdarzenia przekroczyło wszelkie granice.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne ulewy w siedmiu województwach. IMGW ostrzega przed niebezpiecznymi warunkami
  2. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  3. Warszawa. Ruszył kolejny Strajk Przedsiębiorców. Co tam się dzieje?
  4. Rząd nagle wprowadził bardzo ważne zmiany dotyczące każdego. Chodzi o komunikację miejską i konsekwencje
  5. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?
  6. Nie do wiary, co się dzieje w polskich górach. Najstarsi mieszkańcy przecierają oczy ze zdumienia

Źródło: [Fakt]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News