Jacek Kurski. (zd. il.) Wikimedia Commons/Adrian GrycukŹródło: (zd. il.) Wikimedia Commons/Adrian Grycuk
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 29 Lipca 2020

Kolejne krytyczne problemy w rodzinie Jacka Kurskiego. Sprawą zajmie się prokuratura, powracają poważne oskarżenia z przeszłości

Jacek Kurski wciąż musi mierzyć się z zarzutami, jakie pojawiły się pod adresem jego syna. Antoni Kurski jest oskarżany o gwałt na nieletniej. Sprawę ujawniła "Gazeta Wyborcza".

Antoniego Kurskiego o gwałt oskarża Magdalena Nowakowska. Kobieta twierdzi, że jako dziecko była gwałcona przez syna Jacka Kurskiego.

Kulisy wielkiego konfliktu Jacka Kurskiego z bratem po latach ujrzały światło dzienne. „Mama patrzy na to zrozpaczona z nieba”Kulisy wielkiego konfliktu Jacka Kurskiego z bratem po latach ujrzały światło dzienne. „Mama patrzy na to zrozpaczona z nieba”Czytaj dalej

Jacek Kurski - czy interweniował w sprawie syna?

Pierwotnie sprawa Antoniego Kurskiego trafiła do prokuratury, gdzie została umorzona. Zdaniem Jacka Kurskiego umorzenie nie miało podtekstu politycznego. W opublikowanym przez Kurskiego oświadczeniu padło nawet stwierdzenie, że w momencie, gdy zapadła decyzja, był on w osobistym konflikcie z prokuratorem generalnym Zbigniewem Ziobro. - Sprawa była nadto wykorzystywana w ramach osobistej zemsty do szantażu i próby wyłudzenia wysokich stanowisk w spółkach Skarbu Państwa przez ojca dziewczyny, alkoholika, którego w związku ze skargami Dyrekcji Generalnej Parlamentu Europejskiego zwolniłem z prestiżowej funkcji asystenta akredytowanego - napisał.

Spędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystkoSpędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystkoCzytaj dalej

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", prokuratura będzie musiała teraz jeszcze raz zająć się sprawą. Wpłynęło bowiem ponowne zawiadomienie Magdaleny Nowakowskiej. - Niniejszym zawiadamiam, że w latach 2009-2012 zostałam wielokrotnie zgwałcona przez Zdzisława Antoniego Kurskiego, syna Jacka i Moniki ówcześnie zamieszkałego w Gdańsku. Do przestępstw dochodziło w leśniczówce Danielówka, miejscowość Danielino, na terenie gminy Stary Dzierzgoń, powiat sztumski, woj. pomorskie. W czasie, gdy padłam ofiarą przestępstw, miałam 9-12 lat. Domagam się przesłuchania mnie i ścigania sprawcy. Magdalena Nowakowska” - czytamy w opublikowanym przez GW fragmencie zawiadomienia, które wpłynęło do Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?
 

Syn Jacka Kurskiego zdecydowanie odpiera wszystkie zarzuty. - Jeszcze jestem w szoku po lekturze "Gazety Wyborczej". Skala podłych kłamstw jakie wylano na mnie boli i przygniata. Jak mam teraz udowodnić, że nie jestem wielbłądem? Gazeta Wyborcza znalazła niewinną ofiarę, na której można zarobić. Im chodzi o polityczną zemstę. Oni chcą linczem na mnie wyrównać polityczne porachunki z Jackiem Kurskim. Co mam więcej powiedzieć? Że jestem niewinny? Jestem. Że jestem na przemian wściekły i załamany? Jestem - powiedział Antoni Kurski w wywiadzie dla "Super Expressu". 

Źródło: Gazeta Wyborcza

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Pilna wiadomość dla milionów rodziców. Chodzi o pójście dzieci do szkół
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. 22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!