Jacek Kurski bracia Sekielscy. YouTube / TVP Info
Źródło: YouTube / TVP Info
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 29 Lutego 2020

Kroi się nie lada skandal. Kurski walczy z Sekielskimi

Jacek Kurski ekspresowo zareagował na zapowiedzianą przez braci Sekielskich premierę filmu pt. "Zabawa w chowanego". TVP wkrótce pokaże własny film o pedofilii w gronie kulturalnych elit. Twórca dokumentu zapowiada, że obraz będzie naprawdę mocny.

Jacek Kurski zapowiedział na imprezie ramówkowej Telewizji Polskiej premierę filmu Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało". Dokument będzie opowiadał o ukrywanej pedofilii wśród krajowych elit, znanych Polakom nazwisk. Widzowie zobaczą obraz pod koniec marca, najpewniej w ostatnim tygodniu tego miesiąca.

Sam Latkowski przekazał, że udało mu się zebrać wiele naprawdę mocnych materiałów. Nie ukrywa, iż jego zdaniem powinny jak najszybciej ujrzeć światło dzienne. Dokument będzie miał prawdopodobnie swoją kontynuację, którą najpewniej pokaże także Telewizja Polska. Tego jednak na razie oficjalnie nie wiadomo.

Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. "Coś okropnego"Czytaj dalej

Jacek Kurski odpowiada braciom Sekielskim

Oczywiście w udostępnieniu widzom podobnej produkcji nie byłoby niczego dziwnego, gdyby nie data jej emisji. Bracia Sekielscy zapowiedzieli bowiem, że ich film pt. "Zabawa w chowanego" zostanie upubliczniony 28 marca. Terminy bezpośrednio się więc zbiegają.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie ma pieniędzy na dodatkowe emerytury? Zdumiewające doniesienia
2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie

Co ciekawe, film Latkowskiego został ukończony jeszcze w grudniu 2019 roku. Z jego premierą władze Telewizji Polskiej czekają jednak do końca marca, a więc około 3 miesięcy. W sieci nie brakuje już więc opinii, według których data pierwszego pokazu "Nic się nie stało" nie jest przypadkowa i ma niejako stanowić odpowiedź dla braci Sekielskich. O tym, co dokładnie udało się ustalić dziennikarzowi i reżyserowi, dowiemy się więcej już wkrótce. Bez wątpienia zbiegające się premiery oraz ich treść sprowokują jednak niemały skandal w krajowych mediach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  2. Emerycie, sprawdź swój przelew z ZUS. Na twoje konto trafi większe świadczenie
  3. Kierowca Porsche ranił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Żenująca postawa służb
  4. Niepokojące informacje na temat zdrowia papieża Franciszka. Kolejny dzień, w którym odwołał audiencję, powodem ma być kaszel i katar
  5. Nagranie z przerażającej sytuacji na drodze. 20-latek gnał busem
  6. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Źródło: Gazeta Wyborcza