Jacek Kurski zostanie ojcem. East News/TricolorsŹródło: East News/Tricolors
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 25 Stycznia 2021

Jacek Kurski po raz kolejny zostanie tatą. Media obiegła wieść o radosnej nowinie

Jacek Kurski wraz z małżonką spodziewają się dziecka! Takie nowości przekazać w rozmowie z "Faktem" miała osoba z kręgu znajomych państwa Kurskich. Jeśli informacje się potwierdzą, dziecko przyjdzie na świat już na wiosnę. Będzie to już czwarty potomek prezesa TVP.

  • Jacek Kurski spodziewa się dziecka, które będzie już czwartym potomkiem prezesa TVP
  • Były poseł PiS wszedł w związek małżeński z Joanną Klimek w ubiegłym roku

Jacek Kurski ma wyraźne powody do radości! Już wkrótce na świat przyjdzie potomek z jego drugiego małżeństwa. 

Jacek Kurski ponownie ojcem 

Wygląda na to, że 2021 r. okaże się wyjątkowo szczęśliwy dla prezesa państwowej telewizji. 8 marca startuje nowy kanał stacji TVP Kobieta, w planach są kolejne dwa, ale co najważniejsze - jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, na wiosnę po raz kolejny zostanie ojcem! 

Przypomnijmy - 18 lipca ubiegłego roku Jacek Kurski ponownie stanął przed ołtarzem. Jego wybranką została Joanna Klimek, również związana z państwowym medium. By wziąć z nią ślub, prezes TVP musiał unieważnić swój poprzedni związek małżeński z Moniką Kurską. 

Nieznane powiązania rodzinne Kożuchowskiej z Tadeuszem Rydzykiem. Niewiele osób wiedziałoNieznane powiązania rodzinne Kożuchowskiej z Tadeuszem Rydzykiem. Niewiele osób wiedziałoCzytaj dalej

Z byłą małżonką Jacek Kurski żył 24 lata, co zaowocowało trójką potomstwa: dwoma synami i córką.

Oficjalnie nie są znane przyczyny "rozwodu kościelnego" byłego posła Prawa i Sprawiedliwości, ale w mediach pojawiły się doniesienia na temat "psychicznej niezdolności do zawarcia związku małżeńskiego", co poskutkować miało jego unieważnieniem

W zaistniałej sytuacji, teoretycznie nie było przeszkód by prezes TVP ponownie się ożenił. Na ceremonii odbywającej się w sanktuarium w Łagiewnikach obecny był m.in. sam Jarosław Kaczyński. 

Kolejne dziecko 

Informację o ciąży nowej żony Jacka Kurskiego przekazać miała dziennikowi "Fakt" osoba z kręgu znajomych państwa Kurskich. Informator podkreślił, że prezes TVP bardzo dba o to, by jego małżonce niczego nie brakowało w tym niełatwym, choć jakże szczęśliwym okresie życia. 

- Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza - powiedzieć miał znajomy Kurskich w rozmowie z "Faktem". 

Planowany owoc miłości będzie już czwartym dzieckiem prezesa TVP, ale i dla Joanny Kurskiej nie będzie to pierwszy potomek - cieszyć się może dotąd dwójką pociech ze związku z Tomaszem Klimkiem. 

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować szczęśliwej parze i życzyć im zdrowego i wspaniałego maleństwa. 

Źródło: wp.pl, pudelek.pl, adwokatkoscielny.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: