Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski wystąpił po angielsku. "I welcome everyone of you".. YouTube/Junior Eurovision Song ContestŹródło: YouTube/Junior Eurovision Song Contest
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Listopada 2020

Jacek Kurski przemówił po angielsku do widzów z całego świata. Internauci nabijają się z widoku za jego plecami

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski zdecydował się wystąpić po angielsku. "I welcome everyone of you", powitał widzów, którzy zdecydowali się obejrzeć ceremonię otwarcia Eurowizji Junior 2020. Uwadze internautów nie umknęły widoczne za politykiem efekty specjalne.

W poniedziałkowy wieczór odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia tegorocznej edycji Eurowizji Junior. Ze względu na dwie wygrane, jakie w ubiegłych latach świętowali polskie przedstawicielki, widzowie silnie wiążą konkurs z naszym krajem, a całość jest mocno promowana przez Telewizję Polską.

Kardynał Dziwisz przerwał milczenie, odpowiedział na oskarżenia. Błądzi w swoich tłumaczeniach po filmie TVNKardynał Dziwisz przerwał milczenie, odpowiedział na oskarżenia. Błądzi w swoich tłumaczeniach po filmie TVNCzytaj dalej

Po Viki Gabor Roksanie Węgiel reprezentowanie naszego kraju przypadło w udziale Ali Tracz, która wykona utwór "I'll be standing". Finał Eurowizji Junior 2020 odbędzie się w nadchodzącą niedzielę 23 listopada.

Jedną z gwiazd wspomnianego otwarcia został bez wątpienia prezes TVP Jacek Kurski.

Jacek Kurski otworzył Eurowizję Junior

Prowadzone przez prezentera Telewizji Polskiej Mateusza Szymkowiaka wydarzenie było transmitowane w stacji TVP1 oraz w internecie, na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest.

Paulina Młynarska nie wytrzymała. Jest wstrząśnięta zachowaniem Piróga i Wolińskiego: Paulina Młynarska nie wytrzymała. Jest wstrząśnięta zachowaniem Piróga i Wolińskiego: "Przeproście i******i"Czytaj dalej

– Witam wszystkich, gdziekolwiek jesteście, na tej wyjątkowej edycji Eurowizji Junior. Witam w Polsce – rozpoczął Jacek Kurski. – Telewizja Polska po raz drugi z rzędu ma zaszczyt prezentować koncert finałowy, będący następstwem zeszłorocznego sukcesu. Miliony widzów z całego świata połączyło się z nami w tym radosnym muzycznym momencie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Seniorze, przygotuj się na poważną zmianę. Już od grudnia może cię spotkać niemiła niespodzianka
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Chwytając się za pierś, prezes TVP wskazał, że wspomnienie zwycięstwa Viki Gabor nadal wywołuje w nas głębokie emocje. – Teraz nawet jeszcze większe – w czasie globalnej pandemii, gdy codziennie słyszymy historie o superbohaterach pracujących w naszych społecznościach i walczących z koronawirusem – dodał.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości zaznaczył, że tegoroczny konkurs będzie organizowany na innych warunkach. – Dzięki wszystkim przedstawicielom EBU (Europejska Unia Nadawców - przyp. red), wszystkim publicznym nadawcom i wszystkim młodym artystom pomimo odległości, jaka nas dzieli, byliśmy w stanie zaprezentować niezwykłe show – mówił Kurski.

Nie zabrakło również wspomnienia samej Telewizji Polskiej. – Wydarzenie to było niezwykłym wyzwaniem i jestem dumny ze wszystkich, którzy wzięli w nim udział, w szczególności z naszej ekipy tutaj, w TVP, która była odpowiedzialna również za ubiegłoroczny sukces.

Ze względu na obecną sytuacją epidemiczną transmisja miała wyjątkowy charakter. Kreowanemu na galę wydarzeniu towarzyszyły mocno specyficzne efekty specjalne, które nie umknęły uwadze internautów.

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020.

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020.

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020.


"2 mld TVP nie poszły na marne xD"; "Nie wiem, czy w Stanach Zjednoczonych dysponują taką technologią, jak Jacek dysponuje"; "EBU: Ile efektów rozszerzonej rzeczywistości chcecie w Polsce? Polska: TAK!" – czytaliśmy w komentarzach, w których nie zabrakło również głosów chwalących przygotowanie Telewizji Polskiej.

źródło: YouTube

Ks. Boniecki nie chce podpisać listu w obronie Jana Pawła II. W mediach zawrzało: Ks. Boniecki nie chce podpisać listu w obronie Jana Pawła II. W mediach zawrzało: "Nie podpiszę"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Podano konkretną datę. Kiedy możemy się spodziewać trzeciej fali koronawirusa?
  2. Babcia Wiesia kupiła 5 cytryn, słoiczek miodu i 3 kłącza imbiru. Wystarczyło 7 dni, by poczuła się jak nowonarodzona
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Od północy 13 grudnia zmiana w przemieszczaniu się. Jest potwierdzenie, świetna wiadomość dla pasażerów
  7. Tajemnicza kosmiczna eksplozja gwiazdy. Po 350 latach pojawiły się wstrząsające doniesienia