Jacek Kurski TVP. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

"Wchodzenie do d*** Jacka Kurskiego". Kultowy dziennikarz niedawno przeszedł do TVP, teraz szokuje

Jacek Kurski, prezes TVP zatrudnił dziennikarza Polsatu. Mateusz Borek, bo o nim mowa, był komentatorem sportowym. Od teraz będziemy mogli obserwować jego aktywność na antenie TVP Sport. Nowy pracownik Telewizji Polskiej zmaga się z ostrą krytyką.

W ostatnim czasie szanowany dziennikarz sportowy, Mateusz Borek ogłosił swój transfer. Sympatycy redaktora nie zobaczą go już w programach telewizji Polsat. W najbliższym czasie swoją wiedzą i umiejętnościami będzie wspierał rozwój stacji TVP Sport. Kontrowersyjna decyzja wywołała falę krytyki. Działalność Jacka Kurskiego nie przypada do gustu niektórym fanom redaktora. Padły ostre oraz obraźliwe słowa, które spotkały się ze stanowczą odpowiedzią ze strony Borka.

Wstrząsające nagranie obiega całą Polskę. We wsi tata z synem rzucili się na policjantów, interweniujących w ich sprawieWstrząsające nagranie obiega całą Polskę. We wsi tata z synem rzucili się na policjantów, interweniujących w ich sprawieCzytaj dalej

Jacek Kurski, prezes TVP zatrudnił dziennikarza telewizji Polsat

W ostatnim czasie za pośrednictwem mediów społecznościowych były redaktor telewizji Polsat postanowił zaapelować do swoich widzów. Tłumaczył, że komercyjne medium zawsze będzie wspominać z szacunkiem. Mówił też o potrzebie samorozwoju. - Niezależnie od tego, gdzie będę pracował w następnych latach, to Polsat był, jest i będzie moim domem. Zawsze będę wypowiadał się o tej stacji z wielkim sentymentem, z wielką sympatią i wielkim szacunkiem. I nic tego nie zmieni - deklaruje nowy pracownik TVP Sport. Borek odniósł się też do niepochlebnych komentarzy niektórych internautów.

Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadekCzytaj dalej

Mateusz Borek wyznał, że zmiana pracy spowodowała falę wyzwisk i hejtu. Opowiadał o swojej pasji i miłości do wykonywanego zawodu. Jego zdaniem propozycja ze strony TVP, którym kieruje Jacek Kurski, świadczy o jego talencie i umiejętnościach. - Mówili, że jestem sz**tą [...]Ja cały czas kocham dziennikarstwo, lubię komentować i lubię prowadzić studio. Nikt za mnie nie umrze ani mówił, jak mam żyć. Skoro ktoś mi te propozycje składa, to ktoś ma przekonanie, że ja to zrobię w stopniu przyzwoitym, dobrym, a czasami bardzo dobrym - wskazuje w nagraniu na platformie YouTube.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Przenigdy, pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek po ogórkach. Są cenniejsze niż każdy myślał
 

Jacek Kurski, prezes TVP z pewnością cieszy się z nowej twarzy. Trzeba przyznać, że Mateusz Borek, jak mało kto, potrafi opisywać najróżniejsze wydarzenia sportowe. Były dziennikarz Polsatu wymienił, jakie zarzuty padły pod jego adresem. - Ktoś napisał, że Borek wchodzi do d**y Jacka Kurskiego. No ludzie, naprawdę się zastanówcie, o co wam chodzi w takich wpisach - zaapelował nowy pracownik stacji TVP Sport.

Zajadali się sosem, dopóki nie zobaczyli co leży na dnie słoika. Odrażające odkrycieZajadali się sosem, dopóki nie zobaczyli co leży na dnie słoika. Odrażające odkrycieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już wiemy w jakim zawodzie pracował najbogatszy emeryt w Polsce. Przerobił aż 61 lat
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [YouTube/Kanał Sportowy]