Jacek Kurski TVP TVN Polsat. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Września 2020

Jacek Kurski niezwykle zadowolony. Udostępniono wyniki dot. TVP i TVN, nikt się nie spodziewał

Jacek Kurski ponownie prowadzi pracami TVP. Opublikowano poziom oglądalności TVN, Polsatu i Telewizji Polskiej. Dziennikarz ma wiele powodów do radości. Programy publicznego medium plasują się na pierwszym i trzecim miejscu.

Od kilku lat obserwujemy rywalizację największych stacji telewizyjnych. W dobie ostrych sporów politycznych opinia publiczna zaczyna się polaryzować. Odbija się to też na sympatiach względem poszczególnych mediów. Szczególne różnice w emitowanych materiałach widzimy między TVP a TVN-em. Krytyka pada również w kierunku telewizji Polsat, która wciąż cieszy się opinią najbardziej obiektywnego medium. Jacek Kurski przebił konkurencję. Wyniki oglądalności Telewizji Polskiej imponują.

Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"Czytaj dalej

Jacek Kurski i TVP wygrali z TVN i Polsat News. Ujawniono wyniki oglądalności

Portal "Wirtualne Media" przeanalizował i opublikował dane przedstawione przez instytut Nielsen Audience Measurement. Dziennikarze wskazali, jaką oglądalność odnotowały programy telewizyjne TVN, TVN i Polsatu. Wyniki mogą zaskakiwać. Telewizja Polska od 2015 roku spotyka się z największą krytyką, a mimo to, wciąż gromadzi przed odbiornikami miliony widzów. Jednym z powodów dla tego zjawiska może być wykluczenie cyfrowe. Nie każdy mieszkaniec naszego kraju ma dostęp do materiałów emitowanych przez konkurencyjne stacje.

Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Nowe fakty ws. pasażera z hulajnogą z Jeleniej Góry, przedstawił swoją wersję. Czy jest prawdziwa?Czytaj dalej

Z informacji przekazanych przez "Wirtualne Media" wynika, że Jacek kurski ma powody do radości. "Wiadomości" TVP prowadzone przez Danutę Holecką, Michała Adamczyka i Edytę Lewandowską ogląda średnio 2.31 milionów widzów. Wieczorne wydanie najważniejszych informacji z Polski i ze świata podniosło swoje wyniki o 3 tysiące oglądających względem zeszłego roku. Znaczny spadek zauważono w "Faktach" TVN. Program komercyjnego medium straciło blisko 161 tysięcy widzów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

Jacek Kurski najwyraźniej sprawdził się w roli prezesa TVP. Przegonił TVN i Polsat. Trzecie miejsce na podium również zajmuje program Telewizji Polskiej. "Teleexpress" gromadzi przed odbiornikami aż 95 tysięcy widzów więcej. Daleko w tyle uplasowały się "Wydarzenia", które utrzymują oglądalność na poziomie 1.61 miliona widzów. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło: [Wirtualne Media]