Jacek Kurski ostro skrytykowany przez Tomasza Sekielskiego.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Sierpnia 2020

Jacek Kurski ma powody do złości, Sekielski mocno o kulisach jego ślubu. "Ja mam żonę i nie zamierzam się rozwodzić"

Jacek Kurski pozostaje najgorętszym bodaj tematem ostatnich tygodni. Unieważnienie trwającego blisko 20 lat małżeństwa, ślub wzięty w Łagiewnikach oraz powrót polityka na fotel prezesa TVP nie umknęły, rzecz jasna, dziennikarzom. Tym razem do poczynań Kurskiego odniósł się Tomasz Sekielski.

Trwa kolejna – wyjątkowa wobec nieodchodzącej epidemii – edycja organizowanego przez Jurka Owsiaka festiwalu Pol’and’Rock. Jednym z gości zaproszonych na "Najpiękniejszą domówką świata" został Tomasz Sekielski, biorąc udział w słynnej "Akademii Sztuk Przepięknych", gdzie odpowiadał na pytania zadawane przez Bartosza Węglarczyka, a także zgromadzonych na sali gości. W pewnym momencie poruszono temat Jacka Kurskiego.

Dziennikarz Telewizji Trwam Rydzyka wpadł w szał i zaatakował uczestnika manifestacji. Wszystko jest na nagraniuDziennikarz Telewizji Trwam Rydzyka wpadł w szał i zaatakował uczestnika manifestacji. Wszystko jest na nagraniuCzytaj dalej

Jacek Kurski skrytykowany przez Sekielskiego

Wirtualna Polska wskazuje, że wszystko zaczęło się o dotknięcia kwestii filmu reżyserii Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", który traktował o rzekomych aferach seksualnych w sopockiej Zatoce Sztuki, których bohaterem mieli być polscy celebryci. Produkcja TVP miała być swoistą odpowiedzią do dwóch dokumentów braci Sekielskich, w których obnażyli oni problem pedofilii w polskim Kościele katolickim.

Skandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni na antenie Radio Maryja, przypominamySkandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni na antenie Radio Maryja, przypominamyCzytaj dalej

– W tym filmie nie pada żaden dowód na ten wielki spisek. Ale odwraca się uwagę od księży i mówi o celebrytach, że to celebryci są większym problemem – ocenił Tomasz Sekielski, na co prowadzący rozmowę Węglarczyk odparł, że zachowanie prezesa Telewizji Polskiej trudno uznać za honorowe.

– I ten straszny wpis w sieci Jacka Kurskiego, że widowisko w TVP miało większą oglądalność niż nasz film nasz emitowany w TVN. Kurski dawno odpadł od ściany i się uderzył. Uważam, że są tematy, przy których trzeba zachowywać się przyzwoicie – wskazał współautor filmów "Tylko nie mów nikomu" oraz "Zabawa w chowanego". Kolejno nie zabrakło i nawiązań do drugiego ślubu kościelnego Jacka Kurskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Aresztowany mąż Magdaleny Ogórek. Na oświadczenie dziennikarki nie trzeba było długo czekać

Przypomnijmy, że do ponownego stanięcia przed ołtarzem polityka Prawa i Sprawiedliwości konieczne było unieważnienie trwającego blisko 20 lat małżeństwa, którego owocem była trójka dzieci. Temat wywołał niemałą dyskusję, zwłaszcza wobec rozmachu, z jakim przeprowadzono uroczystości. – Ja mam żonę i nie mam zamiaru się rozwodzić. Pozdrawiam cię, Aniu. Ale przykładowo, wyobrażam sobie, że rozstaję się z żoną i poznaję później kogoś. Nikt nie wpuści mnie do Łagiewnik, żeby wziąć ślub i cały kabaret z tym związany. – wskazał gość festiwalu Jurka Owsiaka.

– Kurski otrzymał podziękowania od Kościoła. Wszyscy są zadowoleni. Kurski wspiera Łagiewniki, bo tam Koronka jest transmitowana codziennie przez TVP. Więc myślę, że ten sojusz jest faktem. Ale nie myślmy, że cały Kościół w Polsce jest za PiS-em. Kościół w Polsce jest podzielony – kontynuował. Jako najlepszy przykład podzielenia kraju dziennikarz wskazał zaś przykład rodziny Jacka Kurskiego. – Można nakręcić film o braciach Kurskich. Wszystko, co działo się po 89. roku. O braciach, który jeden jest naczelnym "Gazety Wyborczej", a drugi jest prezesem TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje polski aktor. Rodzina zmarłego poprosiła wszystkich o jedną nietypową rzecz, chodzi o jego pogrzeb
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani

Źródło: wp.pl / youtube/Onet News / Kręcioła TV

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!