Izabela Trojanowska LGBT. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Września 2020

Izabela Trojanowska w kilku słowach o LGBT, nikt się nie spodziewał. Jakie ma zdanie?

Izabela Trojanowska otwarcie powiedziała, jakie ma zdanie o osobach LGBT. Przypomnijmy, że aktorka grała homoseksualną kobietę w filmie "Strachy". Gwiazda ze świata show-biznesu wyznała, że również kobiety składają jej propozycje o charakterze erotycznym.

Ikona polskiej kultury oraz wybitna aktorka swój talent rozwijała już od najmłodszych lat. Znana z przeboju "Wszystko czego dziś chcę", Izabela Trojanowska cieszy się uznaniem ze strony Polek i Polaków. Jej charakter oraz otwartość szybko przysporzyło jej wielu fanów. Wielu pamięta Trojanowską z czasów Budki Suflera. Przypomnijmy, że nieżyjący już Romuald Lipko tworzył dla niej muzykę. To właśnie w latach 80. zdobyła największą popularność.  

Urzędnicy cię odwiedzą i nałożą karę 5 tys. zł. Nie wywinie się nikt, nie spełniający warunkówUrzędnicy cię odwiedzą i nałożą karę 5 tys. zł. Nie wywinie się nikt, nie spełniający warunkówCzytaj dalej

Izabela Trojanowska cieszy się sympatią osób LGBT

Aktorka oraz wokalistka ma niezwykle interesujący życiorys. Portal "Pudelek" wskazał, że Izabela Trojanowska otrzymywała oferty o charakterze erotycznym nie tylko od mężczyzn. Również kobiety były zachwycone artystką. Warto podkreślić, że wokalistka jest osobą wspierającą mniejszości seksualne. Wielokrotnie wskazywała, że wśród jej fanów są członkowie społeczności LGBT. Nie jest to nic zaskakującego. Wsparcie ze strony sław ze świata show-biznesu jest niezwykle ważne. 

wtv.pl - portal informacyjny"Rolnik szuka żony": Niespodziewany zwrot akcji u popularnego uczestnika . Jego życie całkowicie się zmieniCzytaj dalej

Osoby takie jak Izabela Trojanowska docierają do szerokiego grona odbiorców. Od wielu lat świat celebrytów i artystów jest jednym z najbardziej tolerancyjnych środowisk. Opinia publiczna często traktuje sławy, jak autorytetu. Zasługi Trojanowskiej dla rozwoju polskiej kultury sprawiają, że trudno oceniać ją negatywnie. Niestety wokalistka wielokrotnie była postrzegana przez pryzmat wyglądu. Po latach wskazywała, że reżyserzy oczekiwali po niej jedynie tak zwanych ról rozbieranych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Idealne na piątkowy obiad, niezwykle pyszne i chrupiące kotleciki z buraka. Wyjątkowy sos podkreśli ich cudowny smak

Izabela Trojanowska jest jedną z sojuszniczek osób LGBT. Gwiazda wspierała też Parady Równości. W 2014 roku odgrywała koncert w jednym z klubów, w którym organizowano spotkanie dla członków marszu o równe prawa dla mniejszości seksualnych. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źródło: [Pudelek/Plotek]