Iwona Wieczorek. Materiały prasoweŹródło: Materiały prasowe
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 30 Maja 2020

Iwona Wieczorek może zostać niebawem odnaleziona? Nowe informacje w głośnej sprawie

Iwona Wieczorek zaginęła w 2010 roku. Od 10 lat temat jej poszukiwań powraca do mediów, a nad sprawą pochylają się kolejne osoby. Na ten moment o nowych tropach, mogących ustalić położenie ciała dziewczyny, najczęściej mówi Krzysztof Rutkowski. Prywatny detektyw twierdzi, że trafił właśnie na kolejną poszlakę.

19-letnia Iwona Wieczorek ostatni raz widziana była w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Razem ze znajomymi wybrała się na imprezę do Sopotu. Po odłączeniu się od grupy, około godziny 4:17 nad ranem, minęła wejście na plażę nr 63 - wiemy z nagrań monitoringu. Za nią szedł mężczyzna, z przewieszonym przez ramię ręcznikiem.

Duchowny skrzywdził Martę na śmietniku, wracała do domu w koszmarnym stanie. Najstraszniejszy, opisany przypadekDuchowny skrzywdził Martę na śmietniku, wracała do domu w koszmarnym stanie. Najstraszniejszy, opisany przypadekCzytaj dalej

Iwona Wieczorek zostanie odnaleziona?

Poszukiwania dziewczyny trwają od 2010 roku. Jedną z ostatnich akcji, podjętych przez służby, było przeczesanie ogródków działkowych w Sopocie, nieopodal miejsca, w którym Iwona Wieczorek była widziana po raz ostatni.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopoty
2. Prezydent zabiega o wypłatę odszkodowań. Mogą trafić do ponad 350 tys. Polaków

Od jakiegoś czasu głos w sprawie ponownie zabiera prywatny detektyw, Krzysztof Rutkowski. Stwierdził ostatnio, że kontaktował się z nim osadzony w Zakładzie Karnym w Płocku, Marek S. Mężczyzna twierdzi, że był świadkiem ukrywania zwłok dziewczyny. Jej ciało miało zostać włożone w worek z grafitu i zakopane w okolicach Wejcherowa.

- Oświadczył, że był osobiście przy ukrywaniu ciała Iwony Wieczorek. Zwłoki miały zostać zapakowane w grafitowy worek. Podkreślił, że tego co wie, nie powie policji, tylko mnie - powiedział Rutkowski w rozmowie z "Faktem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małpy obrabowały laboranta. Ukradły próbki krwi chorych na COVID-19
  2. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  3. Piotr Gliński wydał nagły komunikat. Otwiera placówki, niestety część z nich nie przetrwała
  4. Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Wymowne zdjęcie, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Tarcza antykryzysowa. Rząd postanawia się wycofać z bardzo kontrowersyjnych przepisów. Nikt się nie spodziewał
  6. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News