iwona wieczorek. facebook / Missing Zaginieni - w poszukiwaniu prawdy/ youtube.com/Lampart Group S.AŹródło: facebook / Missing Zaginieni - w poszukiwaniu prawdy/ youtube.com/Lampart Group S.A
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Czerwca 2020

Czy doczekamy się przełomu ws. zaginięcia Iwony Wieczorek? Zatrważające znalezisko zmienia bieg sprawy

Iwona Wieczorek zaginęła niemal 10 lat temu. Poszukiwania kobiety ruszyły jednak na nowo, gdy w marcu dokonano niezwykłego znalezska. Z nieoficjalnych informacji wynika, że śledczym udało się odnaleźć należący do niej fragment ubrania, co było decydujące. O sprawie informuje RMF FM.

Kilkudziesięciu policjantów wznowiło poszukiwania Iwony. Śledczy mieli trafić na nowy trop w sprawie miejsca, w którym może znajdować się ciało dziewczyny.

Akcja poszukiwań na terenie ogródków działkowych w Sopocie została zlecona przez Prokuraturę Krajową. Śledczy korzystają z najnowszego sprzętu, m.in. z dronów oraz georadaru należącego do prywatnej firmy. Do czynności włączono również psy tropiące.

Skibie puściły nerwy i ujawnił fakty z przeszłości. Publicznie w mocnych słowach o Edycie GórniakSkibie puściły nerwy i ujawnił fakty z przeszłości. Publicznie w mocnych słowach o Edycie GórniakCzytaj dalej

Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku

W czasie poszukiwań funkcjonariusze mieli odnaleźć część garderoby. Prawdopodobnie jest to bielizna. Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez RMF FM wynika, że mogła ona należeć do Iwony Wieczorek. Materiał jest w kiepskim stanie i wymaga dalszych badań. Został znaleziony w niewielkim zbiorniku wodnym obok działki, na której Wieczorek bawiła się wraz ze znajomymi przed pójściem do klubu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rząd zmienia plany ws. pieniędzy dla rodziców? Money: Chcą wprowadzić "zorganizowaną opiekę dla dzieci"
2. Tragiczny wypadek w woj. łódzkim. Wśród poszkodowanych jest dziecko

RMF FM zwraca uwagę, że nie ma pewności co do pochodzenia uzyskanego materiału, na chwilę obecną nie można więc mówić o przełomie w tej sprawie.

Przypomnijmy, że sprawa Iwony Wieczorek sięga lipca 2010 roku. W akcję poszukiwania kobiety zaangażowano służby mundurowe z całego kraju. Mimo że wizerunek kobiety jest znany niemal wszystkim, do dziś nie udało się jej odnaleźć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News