iwona wieczorek. facebook / Missing Zaginieni - w poszukiwaniu prawdy/ youtube.com/Lampart Group S.AŹródło: facebook / Missing Zaginieni - w poszukiwaniu prawdy/ youtube.com/Lampart Group S.A
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Marca 2020

Przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Zatrważające znalezisko zmienia tok sprawy

Iwona Wieczorek zaginęła niemal 10 lat temu. Poszukiwania kobiety ruszyły jednak na nowo. Z nieoficjalnych informacji wynika, że śledczym udało się odnaleźć należący do niej fragment ubrania. O sprawie informuje RMF FM.

Kilkudziesięciu policjantów wznowiło poszukiwania Iwony. Śledczy mieli trafić na nowy trop w sprawie miejsca, w którym może znajdować się ciało dziewczyny.

Akcja poszukiwań na terenie ogródków działkowych w Sopocie została zlecona przez Prokuraturę Krajową. Śledczy korzystają z najnowszego sprzętu, m.in. z dronów oraz georadaru należącego do prywatnej firmy. Do czynności włączono również psy tropiące.

Przykre wieści z Watykanu. Potwierdzono przypadek zakażeniaPrzykre wieści z Watykanu. Potwierdzono przypadek zakażeniaCzytaj dalej

Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku

W czasie poszukiwań funkcjonariusze mieli odnaleźć część garderoby. Prawdopodobnie jest to bielizna. Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez RMF FM wynika, że mogła ona należeć do Iwony Wieczorek. Materiał jest w kiepskim stanie i wymaga dalszych badań. Został znaleziony w niewielkim zbiorniku wodnym obok działki, na której Wieczorek bawiła się wraz ze znajomymi przed pójściem do klubu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. WP: Agata Duda wywierała presję na mężu. Domagała się zmian w TVP
2. Tragedia w Wołominie: dwulatek był chory, przyjmował antybiotyki. Babcia wezwała pomoc, chłopiec nie żyje

RMF FM zwraca uwagę, że nie ma pewności co do pochodzenia uzyskanego materiału, na chwilę obecną nie można więc mówić o przełomie w tej sprawie.

Przypomnijmy, że sprawa Iwony Wieczorek sięga lipca 2010 roku. W akcję poszukiwania kobiety zaangażowano służby mundurowe z całego kraju. Mimo że wizerunek kobiety jest znany niemal wszystkim, do dziś nie udało się jej odnaleźć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)
  2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko
  3. Kontrolerzy mogą niebawem zapukać do twoich drzwi. Jest na nich sposób
  4. U Rydzyka biorą się za youtuberów. Niespodziewane słowa
  5. Jolanta i Piotr marzyli o ślubie. Sąd był nieubłagany
  6. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby

Źródło: RMF FM / Do Rzeczy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News