Ivan Komarenko. YouTube.com/Ivan KomarenkoŹródło: YouTube.com/Ivan Komarenko
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 29 Sierpnia 2020

Ivan Komarenko odpłynął? Promuje oburzające treści, chodzi o ochronę życia i zdrowia Polek i Polaków

Ivan Komarenko od czasu rozpoczęcia pandemii głośno wygłasza swoje antyszczepionkowe teorie, nie zważając na nic wokół. Promuje paramedyczne pseudotezy, próbując odwieść ludzi od dbania o swoje życie i zdrowie, przestrzegając obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną w naszym kraju.

Tym razem Komarenko postanowił nagrać utwór o bardzo specyficznej treści. Obraża w nim ministra i bojkotuje obostrzenia przeciwko koronawirusowi, doszukując się poniekąd spisku w całej pandemii.

Wiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówionoWiadomości TVP znów wyemitowały upokarzający materiał. Na wizji nie uszanowano nawet tożsamości aktywistki, o której mówionoCzytaj dalej

Ivan Komarenko i kontrowersyjne treści w piosence

Okres pandemii dla branży artystycznej jest bezlitosny. Granie koncertów, czy udzielanie się dla większej publiczności jeszcze niedawno było niemożliwe, a dziś jest znacznie utrudnione. Nie zmienia to faktu, że sam temat koronawirusa interesuje wszystkich i przy dobrym pomyśle, można wykorzystać go jako pomost do kolejnego rozgłosu. Tak można domniemywać, że jest w przypadku Ivana Komarneki, który zasłynął z utworu "Czarne oczy", jeszcze w składzie Ivan i Delfin. 

Ivan Komarenko otwarcie krytykuje całą politykę antycovidową, do której zaliczają się m.in. obostrzenia w naszym kraju. Piosenkarz chętnie wypowiada się na ten temat w mediach społecznościowych albo szukając uwagi, albo chcąc znów wrócić na języki polskich mediów. W kwietniu publicznie zadeklarował, że jest przeciwnikiem szczepień dzieci na wszelkie choroby zakaźne. Co ciekawe, jakiś czas temu zaapelował do Andrzeja Dudy, aby nie wprowadzał szczepionki na koronawirusa, gdy tylko zostanie wynaleziona. Kontrowersyjnie również nazwał obowiązek szczepienia, mówiąc, że jest zamachem na wolność narodu polskiego” - co możemy przeczytać na łamach "WP".

Minister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiemMinister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiemCzytaj dalej

Najbardziej szokujące jest jednak powielanie teorii spiskowych przez Ivana Komarenko, który sądzi, że pandemia COVID-19 została zaplanowana przez Billa Gatesa i WHO, aby zaszczepić cały świat.

Na oficjalnym kanale na YouTube Ivana Komanerki pojawił się utwór zatytułowany "Kity i mity OFFICIAL 2020", który wprost krytykuje obostrzenia i zarządzenia rządu.

"Komu minister wciskasz kity
I kogo chcesz jeszcze zniewolić
Pora obalić twoje mity
Abyś nam przestał już biadolić
Komu minister wciskasz kity
I kogo chcesz jeszcze zniewolić
Pora obalić twoje mity
Abyś nam przestał już biadolić" - śpiewa Ivan Komarenko.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z opisywanej piosenki "Kity i mity OFFICIAL 2020" - z ofc. kanału Ivana Komarenko na YouTube.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolność
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Pacjent upadł z bólu i wyszedł na czworaka. Po kilku godzinach czekania został wypisany
  4. Tadeusz Rydzyk jest chroniony przez prokuraturę? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji
  5. "Czy minister sobie bimbał?" Ostre starcie na antenie Polsat News
  6. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo