.
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Stycznia 2020

Ukraiński samolot mógł zostać zestrzelony. Pilne ustalenia mediów

Iran: jak donoszą zagraniczne media, samolot ukraińskich linii lotniczych mógł zostać zestrzelony. Prawdopodobnie doszło do koszmarnej pomyłki, za czym stoi irańska obrona przeciwlotnicza. O sprawie domniemanego zestrzelenia samolotu jako pierwszy informuje niemiecki dziennik "Bild". Mogło dojść do pomyłki z amerykańskim samolotem lub rakietą.

Iran: ukrański samolot mógł zostać zestrzelony w Iranie. Mogło dojść do pomyłki

Boeing 737-800 ukraińskich linii lotnicznych Ukraine International Airlines, rozbił się rano zaraz po starcie z międzynarodowego lotniska Tehran-Imam Khomeini w stolicy Iranu. Na pokładzie samolotu, lecącego z Teheranu do Kijowa, znajdowało się łącznie 176 osób, w tym 167 pasażerów i dziewięciu członków załogi. Nikt nie przeżył tej katastrofy.

Pod osłoną nocy doszło do ataku na bazę wojskową. Co ze stacjonującymi w Iraku Polakami?Pod osłoną nocy doszło do ataku na bazę wojskową. Co ze stacjonującymi w Iraku Polakami?Czytaj dalej

Dziennik "Bild", w analizie zamieszczonej w środę na swojej stronie internetowej, sugeruje, że ukraiński samolot, który rozbił się wczesnym rankiem w Teheranie, mógł zostać zestrzelony. Irańska obrona przeciwlotnicza mogła go bowiem pomylić z amerykańskim samolotem lub rakietą. To najświeższe i jeszcze niepotwierdzone doniesienia mediów, aczkolwiek niewykluczone.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Syrop z mniszka lekarskiego. Zdrowotna mikstura, którą doskonale pamiętają nasze babcie

3. Filip Chajzer zainspirował twórców słownika. Będzie wściekły

4. "Jestem u kresu życia". Co się dzieje z Benedyktem XVI?

5. Skandaliczne słowa gwiazdora disco polo o pożarach w Australii. Wyraził kontrowersyjną opinię

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy