iPKO. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 30 Lipca 2020

Pilna awaria w całej Polsce w PKO BP. Nie działa aplikacja iPKO, ludzie nie mogą zarządzać swoimi środkami

iPKO ma nagłą i pilną awarią. Miliony Polek i Polaków zostało bez dostępu do swoich kont obsługiwanych za pomocą aplikacji. Co się stało i o co chodzi?

iPKO to aplikacja za pomocą, której można dokonywać przelewów oraz obsługiwać swoje konto za pomocą smartfona. Obecnie wszyscy Polacy korzystający z usługi mają problem, aby się zalogować, co wiąże się z uniemożliwieniem zarządzania swoimi środkami finansowymi telefonem.

Są najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuSą najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuCzytaj dalej

iPKO ma awarię. Nie działa w całej Polsce

Bank PKO BP umożliwia swoim klientom obsługę swojego konta z pozycji telefonu. Wszystko dzięki aplikacji iPKO, która jest dedykowana do prawie wszystkich smartfonów. Za jej pomocą można wykonywać wszelkie operacje, przelewy i potrzebne opcje: płatności mobilne, konta osobiste i walutowe, konta oszczędnościowe, karty debetowe i karty kredytowe, kredyty i pożyczki, lokaty, ubezpieczenia, ustawienia i personalizacja, e-Urząd, czy e-Tożsamość.

Bardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneBardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneCzytaj dalej

Aktualnie aplikacja jest niedostępna i ma nagłą awarię, co uniemożliwia wszystkim użytkownikom wykonywanie jakichkolwiek operacji. Klienci banku nie mają możliwości skorzystać ze swoich środków i nie mają dostępu do swoich kont drogą mobilną. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Minister Szumowski ujawnił, kiedy powrócą surowe obostrzenia. Nie pozostawia złudzeń
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Zwykłe 500 plus nie jako pieniądze, ale jako bon? Wicepremier: to droga, którą chcemy podążać

Jak pokazuje "Downdetector", występuje "awaria w PKO Bank Polski - Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (PKO Bank Polski, PKO BP) – polski bank uniwersalny. iPKO - usługi bankowości elektronicznej".

W związku z koronawirusem większość osób korzysta ze swojego konta za pomocą aplikacji i stron internetowych. Jest to duże uniedogodnienie dla wielu osób, zwłaszcza, jeśli nagle potrzebują wykonać przelew. Sam bank zaleca: "Rób przelewy w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. Przelewy są realizowane jak zawsze: zgodnie z sesjami ELIXIR lub od razu, jeśli zlecisz przelew natychmiastowy. Płać kartą lub telefonem. Płać bezpiecznie i wygodnie bez gotówki: tradycyjnie kartą lub zbliżeniowo do 100 zł bez podawania PIN1. Jeśli nie masz karty do swojego konta, zamów ją online. Rób zakupy przez internet.  Zamawiaj produkty online. Możesz płacić kartą, BLIKIEM lub przelewem internetowym" - piszą na swojej stronie internetowej.

ipko

ipkoipkoipko

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany dla planujących wesela? Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Już dziś. Dzień, na który tysiące Polaków czekało od miesięcy

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!