ING Bank Śląski zapowiedział przerwę w wymianie walut.. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Lipca 2020

Masz konto w ING Banku Śląskim albo BNP Paribas? Poważne problemy techniczne, tysiące osób nie wypłacą pieniędzy z bankomatów

ING Bank Śląski jest jednym z banków zapowiadających prace serwisowe, które w większości odbędą się od 10 do 12 lipca. Problemy ze świadczonymi usługami zapowiedziały także Santander Consumer Bank, BNP Paribas oraz Nest Bank. Niektóre utrudnienia mogą okazać się poważne.

Jak podaje "Fakt", prace serwisowe Santander Consumer Bank wyjątkowo nie odbędą się w weekend, a w okolicach środka tygodnia. Z przekazanych informacji wynika, że w nocy z wtorku (14.07) na środę (15.07) od godziny 22:00 do 6:00 niedostępna okaże się bankowość internetowa oraz korzystanie z aplikacji mobilnej banku.

Skandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamySkandaliczna audycja u Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja. Ksiądz uczył kobiety, co robić z mężem w sypialni, przypominamyCzytaj dalej

ING Bank Śląski i przerwa w wymianie walut

Nest Bank prace serwisowe zaplanował z kolei na sobotę 11 lipca. Utrudnienia w serwisie bankowości elektronicznej, a także PSD2 AP rozpoczęły się o północy i powinny zakończyć się około godziny 12.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych
2. Są ofiary, żywioł nie miał litości. Nasi sąsiedzi walczą z dramatem

Utrudnienia w dostępie do bankowości elektronicznej oraz mobilnej GOmobile Biznes, Mobile BiznesPl@net i BiznesPl@net ubiegłej nocy odczuli także klienci banku BNP Paribas. Nie odnotowano problemów z dostępem do bankomatów sieci.

Wiele wskazuje na to, że najmocniej przewidywane prace serwisowe odczują jednak osoby posiadające konta w ING Banku Śląskim. Z informacji przekazanych przez "Fakt" wynika, że od godziny 0:00 do 6:00 w nocy z soboty (11.07) na niedzielę (12.07) klienci nie będą mieli możliwości skorzystania z wymiany walut w eKantorze.

Co więcej, w nocy z niedzieli (12.07) na poniedziałek (13.07) od godziny 22:00 do 3:00 niemożliwe będzie wypłacenie pieniędzy z bankomatów ING oraz Planet Cash. Podobne utrudnienia mogą pojawić się w także nocy ze środy na czwartek (16.07). Wówczas potrwają jednak zapewne jedynie kilkanaście minut.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niejeden może im pozazdrościć. Wielu Polaków otrzymuje podwójną waloryzację
  2. Wybuch gazu w Grójcu. Trwa akcja ratunkowa, strażacy ewakuują budynek
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h

Źródło: fakt.pl