Informacje. Starcie między zwolenniczkami Dudy i Trzaskowskiego w Puławach.. Twitter/Przemysław Czarnek (screen)Źródło: Twitter/Przemysław Czarnek (screen)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Czerwca 2020

Awantura między zwolenniczkami Trzaskowskiego i Dudy przerodziła się w prawdziwą bójkę. W ruch poszedł różaniec

Informacje płynące z Puław mówią o starciu między zwolenniczkami Andrzeja Dudy i Rafał Trzaskowskiego. Po serii wzajemnych oskarżeń jedna z kobiet zaczęła wymachiwać różańcem, "wyganiając diabła". Do incydentu doszło w trakcie wizyty na Lubelszczyźnie pomagającemu w reelekcji kandydata PiS Mateusza Morawieckiego.

Reporterom Polsatu News udało się uchwycić agresywne zachowanie dwóch kobiet, do którego doszło w trakcie wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Puławach. – My tu przyszliśmy za Dudą! – krzyczała jedna z zebranych do innej uczestniczki zdarzenia, która trzymała w dłoni plakat wyborczy Rafała Trzaskowskiego.

Nie żyje rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. Nagłe, bardzo przykre informacjeNie żyje rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. Nagłe, bardzo przykre informacjeCzytaj dalej

Informacje. Afera podczas wizyty Morawieckiego w Puławach

– Po cholerę pani tu przyszła? Wy za złodziejami jesteście! – dodała po chwili wyraźnie agresywna kobieta, odciągana od "rywalki" przez zebranych na miejscu mężczyzn. – Pani nie wierzy w Boga – upierała się zwolenniczka Andrzeja Dudy.

Na inwektywy nie pozostała zresztą dłużna trzymająca zdjęcie kandydata Koalicji Obywatelskiej kobieta. – A pani tak wierzy, że miłość bliźniego jak siebie samego pokazuje – wskazała, cytowana przez Polsatnews.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już jutro w życie wchodzi nowy podatek. Podrożeją wasze ulubione produkty
2. Wielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świata

Z ust zebranych posypały się kolejno okrzyki: "Won dewotki stare, sklerotyczki, bezczelne świnie". Następnie wyborczyni walczącego o reelekcję prezydenta wyciągnęła różaniec "świętego papieża", starając się "przepędzić diabła". – Módlmy się za tych szatanów – krzyczała jeszcze kobieta.

Zdjęcia z wizyty w Puławach opublikował za pośrednictwem Twittera premier Morawiecki. We wpisie szefa rządu na próżno jednak szukać wzmianki o opisywanym powyżej przykrym incydencie.

Mateusz Morawiecki w Puławach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka uruchamia specjalne pojazdy. Biedronkobusy same zawiozą cię na zakupy
  2. Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5 letnia dziewczynka została bez opieki
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. Sony ma nietypowy pomysł. Reklamy będą wyświetlane w VR

Źródło: Polsatnews.pl / Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News