Informacje: mężczyzna groził pasażerom gdańskiego autobusu. "C**ty, geje i pe**ły muszą się bać".. facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i KsenofobicznychŹródło: facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Czerwca 2020

Skandaliczne zachowanie w gdańskim autobusie. Agresywny mężczyzna atakował pasażerów i wulgarnie im ubliżał, szkalując LGBT. Policja poszukuje osiłka

Informacje płynące z Gdańska mówią o potężnym, wytatuowanym mężczyźnie, który groził pasażerom autobusu, w agresywny sposób wypytując o ich orientację seksualną. "Jesteś pe**łem? Jesteś ci**ą?", krzyczał osiłek, dodając, że osoby LGBT "muszą się bać". Poszukiwane są osoby mogące pomóc rozpoznać agresora.

"Jesteś pe**łem? Jesteś ciotą?", wypytywał agresywny, potężny mężczyzna, podchodząc kolejno do pasażerów autobusu N4, który o godz. 2 w nocy odjechał z Dworca Głównego w Gdańsku. "Je**ć pedałów! Cioty, geje i pe**ły muszą się bać!", wykrzykiwał osiłek. Do oburzającej sytuacji doszły w nocy z czwartku na piątek.

Nagły strajk pod Pałacem Prezydenckim, mimo ciszy wyborczej. Młodzi nie wytrzymali i wyszli na ulice, mają dośćNagły strajk pod Pałacem Prezydenckim, mimo ciszy wyborczej. Młodzi nie wytrzymali i wyszli na ulice, mają dośćCzytaj dalej

Informacje. Agresora poszukuje OMZRiK

Informację za Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przytacza trójmiejska "Gazeta Wyborcza". Przedstawiciele OMZRiK w sobotni poranek opublikowali wpis okraszony zdjęciami agresora, szykując osób mogących pomóc w odnalezieniu mężczyzny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znowu w akcji "kobiety chłopieją, a mężczyzna miękki i ciepły". Poniża kobiety do granic możliwości, bo uważa, że może
2. Polacy w centrum dramatu. "Czerwona strefa" przykuła uwagę świata, porażające wiadomości docierają z Włoch

OMZRiK poszukuje agresora z Gdańska.

Ośrodek prosi o kontakt wszystkie osoby mogące posiadać informacje dotyczący tożsamości agresywnego pasażera wykrzykującego homofobiczne hasła. Celem przekazania informacji należy zadzwonić na numer 572 932 323 bądź skontaktować się drogą mailową, wykorzystując adres omzrik@gmail.com. OMZRiK zapewnia pełną anonimowość.

OMZRiK poszukuje agresywnego pasażera z Gdańska.

"Wyborcza" wskazuje, że trójmiejska policja dotąd nie otrzymała zgłoszenia w tej sprawie. – W przypadku takich sytuacji należy w pierwszej kolejności powiadomić policjantów, żeby mogli zająć się sprawą. W związku z opublikowaną na portalu społecznościowym informacją funkcjonariusze skontaktowali się z OMZRiK, poprosili o kontakt z osobą pokrzywdzoną i przekazali dalsze informacje o tym, w jaki sposób może zgłosić sprawę Policji – wskazał asp. szt. Mariusz Chrzanowski.

– Funkcjonariusze zabezpieczają monitoring oraz sprawdzają wszystkie, dotyczące tego zdarzenia informacje. Policjanci mają już pewne ustalenia, jednak niezbędne jest zgłoszenie osoby pokrzywdzonej – dodał przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, którego wypowiedź przytacza dziennik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne limity na gotówkę w drodze. Wypłacenie pieniędzy już nie będzie takie łatwe
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych / trojmiasto.wyborcza.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News