Informacje spod Poznania. Padły policyjne strzały oraz doszło do nagłego pościgu.. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Czerwca 2020

Pilny alarm w policji, rozpoczął się nagły pościg. Padły strzały, zatrważające sceny w polskim mieście

Informacje spod Poznania. Padły policyjne strzały oraz doszło do nagłego pościgu. Jak donosi RMF24, w wyniku zdarzenia rannych zostało dwóch funkcjonariuszy policji. Potrącił ich uciekający kierowca. Poszukiwania mężczyzny trwały kilka godzin. Znaleziono go na terenie Poznania.

Jak informuje RMF24, podczas akcji policyjnej i próby zatrzymania samochodu w Suchym Lesie pod Poznaniem, ranni zostali dwaj funkcjonariusze. Kierowca opla celowo wjechał w nich i potrącił, a następnie uciekł. Policjanci usiłowali zatrzymać mężczyznę i strzelili w oponę jego samochodu. To nie przyniosło jednak pożądanego efektu i kierowcy udało się zbiec. Do jego zatrzmania doszło dopiero kilka godzin później.

Dramatyczne sceny, w samym centrum miasta doszło do poważnego ataku nożownika. Media: Trzy osoby nie żyją, tragiczne doniesienia z Wielkiej BrytaniiDramatyczne sceny, w samym centrum miasta doszło do poważnego ataku nożownika. Media: Trzy osoby nie żyją, tragiczne doniesienia z Wielkiej BrytaniiCzytaj dalej

Informacje spod Poznania. Policyjny pościg za kierowcą opla. Rannych dwóch policjantów

Do groźnego zdarzenia doszło w podpoznańskim Suchym Lesie, gdzie policjanci zajmowali się sprawą dotyczącą włamań. Nagle doszło do incydentu z kierowcą opla, który nie zatrzymał się do kontroli. Następnie mężczyzna wjechał w dwóch policjantów i potrącił. Mundurowi zostali ranni, doznali obrażeń ciała. Jeden z funkcjonariuszy strzelił w koła auta, jednak kierowcy udało się uciec. Po kilku godzinach poszukiwań doszło do zatrzymać 21-letnia pasażera samochodu, a następnie do zatrzymania głównego sprawcy całego zamieszania, czyli kierowcy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dodatkowe 350 zł do emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

Jak ustalili policjanci, autem kierował 25-letni mężczyzna, który uciekł w kierunku pobliskich działek w Poznaniu. Do jego zatrzymania doszło na terenie Poznania dopiero po kilku godzinach policyjnego pościgu i poszukiwań. Młody kierowca najpewniej odpowie za swój czyn. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Jak informuje RMF24, jego przesłuchanie ma nastąpić dopiero jutro.

Ranni policjanci to mężczyźni w wieku 33 i 29 lat. Funkcjonariusze w wyniku potrącenia przez kierowcę opla trafili do szpitala z obrażeniami kończyn i tułowia, przekazało RMF24.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał
  2. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  3. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  4. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  5. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  6. Bardzo ważne zarządzenie premiera. Wprowadzono II stopień alarmowy w kraju

Źródło: RMF24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News