Informacje Warszawa. wtvŹródło: wtv
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Czerwca 2020

Rafał Trzaskowski podjął pilną decyzję po tragicznym wypadku autobusu w Warszawie. Ważne informacje z samego miejsca zdarzenia

Informacje płynące z Warszawy mówią zgodnie, że Rafał Trzaskowski powoła komisję w sprawie wyjaśnienia wypadku autobusu w stolicy. Prezydent miasta przekazał, że z miejsca zdarzenia uda się do Szpitala Bielańskiego. Do placówki trafiła znaczna część rannych osób.

Rafał Trzaskowski przekazał obecnym na miejscu głośnego wypadku autobusu dziennikarzom, że ustalanie przyczyn zdarzenia jest w toku. Prezydent Warszawy wskazał, że rannych zostało 17 osób, które w większości trafiły już do stołecznych placówek.

– Myśmy natychmiast, w momencie, kiedy ja otrzymałem informację o tym wypadku, postawili szpitale w stan gotowości – wskazał walczący o Pałac Prezydencki kandydat Koalicji Obywatelskiej, którego wypowiedź przytacza portal rmf24.pl.

Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatowąNagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatowąCzytaj dalej

Informacje z Warszawy. Trzaskowski powoła komisję

– Na mocy obowiązującego prawa będzie powołana komisja przez policję, gdzie również będą przedstawiciele miasta – zapewnił Trzaskowski, cytowany przez RMF FM. Polityk dodał, że z miejsca zdarzenia uda się do Szpitala Bielańskiego, gdzie przewieziono znaczną część poszkodowanych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. O. Tadeusz Rydzyk już bezpośrednio przymusza wiernych do głosowania na jednego kandydata. Czy Kościół służy do poparcia w kwestiach politycznych?
2. Ogłoszono koniec epidemii. Niesamowita radość, najlepsza wiadomość dotarła do mediów ze wschodniej części Konga

– Oczywiście zapewniamy pomoc psychologiczną dla wszystkich, którzy tego wsparcia będą potrzebowali – przekazał prezydent miasta stołecznego Warszawy. Wskazał, że priorytetem jest obecnie pomoc poszkodowanym. Służby próbują jednak, rzecz jasna, ustalić szczegóły wypadku.

Z informacji przekazanych przez Rafała Trzaskowskiego wynika, że kierowcą był 25-letni mężczyzna, a sam autobus był niemal fabrycznie nowy. Pojazd odebrano około rok temu. Nieoficjalne wersje mówią, że przyczyną zdarzenia miało być zasłabnięcie kierującego autobusem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury
  2. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  3. Skandaliczna manipulacja w TVP Info. Rafał Trzaskowski znów publicznie oczerniony, sytuacja, jakiej nie było
  4. Skandaliczne, znów zaostrzenie kar za aborcję? Kobiety mają dość i znów wyjdą na ulicę
  5. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet
  6. Kilka reaktorów w ciągu najbliższych lat. Polska wchodzi w erę energii atomowej

Źródło: rmf24.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News