Informacje Rafał Trzaskowski. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Czerwca 2020

Rafał Trzaskowski podjął nagłą decyzję. Niespodziewany krok na kilka dni przed wyborami

Informacje, które obiegły media społecznościowe, nie spodobają się zwolennikom opozycji. Rafał Trzaskowski musiał podjąć niezwykle pilną decyzję. Wydany przez włodarza Warszawy komunikat nie pozostawia złudzeń. Kandydat na prezydenta Polski zawiesił swoją kampanię. Wyjaśniamy, dlaczego do tego doszło.

Kampania prezydencka już za kilka chwil dobiegnie końca. Najnowsze informacje w sprawie działań Rafała Trzaskowskiego z pewnością zaniepokoją jego wyborców. Z powodu bieżących wydarzeń musiał on zawiesić swoje prace kampanijne. Może to w nieoczekiwany sposób odbić się na jego poparciu w sondażach. Za zaskakującą decyzją stoi sytuacja, w której znaleźli się mieszkańcy Warszawy. Włodarz stolicy ponownie stworzył kolejny sztab kryzysowy.

GW: Biskup Edward Janiak pilnie przewieziony do szpitala. “Był nietrzeźwy”, aż trudno uwierzyćGW: Biskup Edward Janiak pilnie przewieziony do szpitala. “Był nietrzeźwy”, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Najnowsze informacje: Rafał Trzaskowski przerwał swoją kampanię

Politycy Platformy Obywatelskiej przekazali mediom poruszające informacje o przyszłości kampanii Rafała Trzaskowskiego. Okazuje się, że kandydat musi zawiesić swoją działalność. Ostatnie wydarzenia pogodowe doprowadziły do niemałego kryzysu w zarządzanej przez niego stolicy. Lokalne podtopienia wywołane silnymi opadami deszczu momentalnie ściągnęły przedstawiciela Koalicji Obywatelskiej do Warszawy. Powołał on sztab kryzysowy, z którym pracuje nad opanowaniem sytuacji w swojej gminie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kilka dni temu Michał popełnił samobójstwo. W katolickiej szkole prześladowano go za orientację, tak kończy się nienawiść do LGBT
2. Znoszą zakaz, wielkie zmiany zatwierdzone. Wiadomość, na którą czekało tysiące Polaków

Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej przekazał informacje w sprawie kalendarza wyborczego Rafała Trzaskowskiego. - Rafał Trzaskowski wczoraj wrócił do Warszawy, dziś jest na miejscu, od rana pracuje i będzie swój kampanijny kalendarz dostosowywał do sytuacji w Warszawie i jeżeli potrzebne będą modyfikacje, również to będzie dokonane [...] Być może wieczorem pojawi się na Lubelszczyźnie, ale dopiero wówczas, jeżeli wszystko opanowane będzie w Warszawie - zadeklarował Borys Budka w rozmowie z Polsat News.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maseczki koniecznie znów na twarzy, choć Polacy stawiają opór. Do kontroli ma włączyć się nawet policja
  2. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Burze się przesuwają. IMGW wydało ostrzeżenia dla 5 województw

Źródło: [Polsat News]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News