informacje. Facebook.com/craig.ruston.775/Źródło: Facebook.com/craig.ruston.775/
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 20 Marca 2020

W ubiegły wtorek poczuł się źle, 6 ostatnich dni spędził w izolacji. Nie żyje 45-latek pochodzący z Wielkiej Brytanii

Informacje dotyczące wirusa COVID-19 nie są zadowalające. Dzisiaj zmarła 27-letnia Polka, co wskazuje na to, że umierają nie tylko seniorzy. Najmłodszy pacjent w Wielkiej Brytanii, który zmarł z tego powodu miał 45 lat.

Craig Ruston z Kettering w hrabstwie Northamptonshire zmarł i zostawił dwoje dzieci. 

Tadeusz Rydzyk wydał nagłe oświadczenie. Wielu będzie oburzonych jego prośbąTadeusz Rydzyk wydał nagłe oświadczenie. Wielu będzie oburzonych jego prośbąCzytaj dalej

Informacje z Wielkiej Brytanii

O jego śmierci informowała załamana żona. Dzieci nadal nie mogą dojść do siebie po tej stracie. Wcześniej najmłodszym umarłym był 59-letni Nick Matthews z Bristolu. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagranie z akcji polskiej policji. Mężczyźni grozili kobiecie, że ją zakażą. Przerażające sceny w sklepie
2. Tragedia pod Warszawą, cały dom płonął. Dwie osoby nie żyją

45-latek poczuł sie gorzej w ubiegłym tygodniu. Przez 6 dni przebywał w izolatce, ale z każdą godziną było coraz gorzej. Ofiara zmarła w poniedziałek koło 6:20 rano.

 Craig Ruston projektował obuwie oraz współpracował z takimi markami jak Dr Martens, czy Hunter Boots. Już dużo wcześniej cierpiał i miał poważne problemy zdrowotne, m.in. na chorobę neuronu ruchowego. Wirus z Wuhan dodatkowo osłabił mężczyznę, przez co przegrał walkę z chorobą. 

"Mój niezwykły Craig odszedł wczoraj o godz. 6.20 rano. Jesteśmy załamani. W ubiegły wtorek poczuł się źle i spędził sześć dni w odosobnieniu. Wykryto u niego koronawirusa. Jak mogło się to przytrafić Craigowi, który cierpiał już na chorobę neuronu ruchowego, najbardziej nikczemną i złą ze wszystkich chorób?" - mówiła zrozpaczona żona. 

"Był jedną z najbardziej inteligentnych osób, jakie znałam. Wiedział, jak przyswajać informacje i w jakiś sposób był w stanie wytłumaczyć wszystko" - dodaje żona. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  2. Grupa krwi a SARS-CoV-2. Co trzeci Polak może być w grupie największego ryzyka
  3. Dyrektorka polskiego szpitala robiła wszystko, by zdobyć sprzęt do badania zakażonych. Radość nie trwała długo
  4. Sprawdzono, czy Duda miał kontakt z zakażonym. Ujawniono wyniki testów pary prezydenckiej na obecność wirusa
  5. Polacy mieli wreszcie wrócić do domu. Skrajnie niebezpieczna sytuacja na lotnisku, jełost zdjęcie
  6. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

Źródło: fakt.pl