Informacje. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Lipca 2020

Został okropnie potraktowany w komisji wyborczej. "Mamy za mało ludzi"

Informacje z warszawskiej komisji wyborczej budzą wiele zastrzeżeń. Jeden z internautów ostrzega przez postępowaniem jednego z członków organu. Całe zdarzenie zostało zgłoszone do Głównej Komisji w Warszawie. Niecodzienna sytuacja doczekała się natychmiastowej interwencji.

Jeden z użytkowników portalu "Wykop" opisał swoje doświadczenia z dzisiejszego głosowania. Okazuje się, że członek jednej z komisji mógł naruszać obowiązujące przepisy.

"Tak się ustawia wybory. W obwodzie 277 w Warszawie przy ulicy Antka Rozpylacza 2 siedzi 80 letni mężczyzna w komisji, który: Nie sprawdza dowodów osobistych. Można podać się za kogokolwiek. Nie używa «przesłonki», także widać wszystkie nazwiska i adresy. Można sobie podejrzeć kto był, a kogo nie było. Nie mógł znaleźć mojego adresu bo był na ostatniej stronie, bardzo niechętnie przekładał stronami, jakby specjalnie utrudniał cały proces" - wskazuje oburzony internauta.

Kinga Duda właśnie podeszła do mikrofonu i zaczęła mówić o szacunku dla LGBT. Zaprzeczyła wszystkiemu, co do tej pory mówionoKinga Duda właśnie podeszła do mikrofonu i zaczęła mówić o szacunku dla LGBT. Zaprzeczyła wszystkiemu, co do tej pory mówionoCzytaj dalej

Informacje z komisji wyborczej niepokoją. Internauci ostrzegają 

"Wszystko zostało zgłoszone do przewodniczącego komisji, na co odpowiedział, że od rana ma problemy z tym człowiekiem, ale nie może nic z tym zrobić bo «mają za mało ludzi». W każdym momencie można sobie przyjść, podać się za kogoś innego i dostać kartę do głosowania bez weryfikacji danych osobowych" - informuje użytkownik portalu "Wykop".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Jaka będzie emerytura? W tym roku ZUS zmienia sposób, listu już nie dostaniesz, ale jest na to metoda

W przypadku łamania przepisów wyborczych ze strony członków komisji należy zgłaszać takie sytuacje do przedstawicieli Głównej Komisji Wyborczej. Zaniepokojony internauta wskazał, że po zaalarmowaniu Głównej Komisji w Warszawie nastąpiła natychmiastowa reakcja. Osoba, która miała dopuścić się zaniechań, zostanie zastąpiona przez innego przedstawiciela organu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niejeden może im pozazdrościć. Wielu Polaków otrzymuje podwójną waloryzację
  2. NFZ zabiera pieniądze szpitalom, które walczyły z koronawirusem. Czy ma do tego prawo?
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Radio ZET: Sprawa pumy Nubii zakończona

Źródło: [Wykop]