Informacje. YouTube/Oko.Press/ScreenŹródło: YouTube/Oko.Press/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Sierpnia 2020

Dramatyczna relacja dziennikarza. Został dotkliwie pobity, wszystko się nagrało

Informacje na temat reportera "Oko.Press" zostały przekazane opinii publicznej. "Byłem popychany, bity, wreszcie rzucony na ziemię" - relacjonował Macej Piasecki. Podczas zgromadzenia skrajnie prawicowych organizacji doszło nie tylko do aktów przemocy.

76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego ponownie wywołała medialną burzę. Niezwykle ważne święto zostało przyćmione przez manifestacje narodowców. Pod pozorem oddawania hołdu żołnierzom Armii Krajowej doprowadzili do kolejnych zamieszek. Nie brakowało też starć z osobami o przeciwnych poglądach. Ci, którzy w charakterze pokojowym stali w kontrze do nacjonalistów, spotkali się ze skandalicznym zachowaniem.

Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lodyChodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lodyCzytaj dalej

Informacje o dziennikarzu "Oko.Press" oburzają

Wiele osób biorących udział w walkach sierpniowych jednoznacznie sprzeciwiło się działalności prawicowych grup. Kilka dni przez ważną rocznicą wystosowano apel o zatrzymanie pochoduprzez wzgląd na jego nacjonalistyczny charakter. Powstańcy wyjaśniali, że ich postulaty nie mają nic wspólnego z wartościami tych, którzy oddawali życie za Polskę. Rafał Trzaskowski nie zakazał jednak zgromadzenia. Należy jednak podkreślić, że decyzja ta z pewnością byłaby uchylona przez wymiar sprawiedliwości.

Magda Mołek niespodziewanie straciła pracę w TVN po 13 latach. O wszystkim dowiedziała się w zadziwiających okolicznościachMagda Mołek niespodziewanie straciła pracę w TVN po 13 latach. O wszystkim dowiedziała się w zadziwiających okolicznościachCzytaj dalej

Z przemocą spotkały się nie tylko osoby z tak zwanej opozycji ulicznej. Dziennikarz "Oko.Press", Maciej Piasecki został dotkliwie pobity przez manifestantów. W trakcie wywiązywania się z obowiązków zawodowych został zaatakowany przez nacjonalistów. Na relacji medium na Facebooku możemy zauważyć, jak reporter jest bity oraz szturchany. Jak wskazuje w rozmowie z "Press.pl", został też rzucony na ziemię. - Policja potraktowała czyn jako naruszenie artykułu 43 Prawa prasowego i zawiadomiła prokuraturę - wskazał.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2. Najnowsze doniesienia o papieżu Benedykcie XVI mogły poważnie niepokoić. Watykan wreszcie ujawnił prawdę o jego "bolesnej chorobie"
3. Ostre cięcia w Lidlu, wiele produktów kupisz 80% taniej. Oferta już ruszyła, ale czasu nie jest dużo

Informacje w sprawie bitego dziennikarza przekazało też jego medium. "Oko.Press" na Twitterze opublikowało relacje z protestu. "I znowu faszyści wygrali powstanie. Tęczowa flaga ląduje w kanałach, którymi uciekali powstańcy. Rękoczyny wobec «pe**ła z OKO press» dopełniają narodowej wspólnoty z fantazji Kaczyńskiego, Dudy, Morawieckiego. To ich robota - pisze Piotr Pacewicz" - czytamy we wpisie medium. Na miejscu zgromadzenia palono też tęczowe flagi, które były wyrwane lokalnym aktywistom. Maciej Piasecki podkreślił, że poza kilkoma siniakami nie doznał poważniejszych obrażeń.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z relacji Oko.Press na YouTube z 2 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
  2. Minister zdrowia ostrzega Polaków. Żarty się skończyły, będą kontrole w sklepach
  3. Będzie 500 plus w formie bonów? Rzecznik rządu zabiera głos
  4. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  5. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  6. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  7. 98 osób nie żyje. Liczba ofiar cały czas rośnie. Niewiarygodne doniesienia ze świata

Źródło: [Press.pl/Oko.Press]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!