Informacje. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Sierpnia 2020

W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec

Informacje o kolejnym, niepokojącym wypadku drogowym dotarły do opinii publicznej. Pojazd osobowy zderzył się z wozem dostawczym. W wyniku zdarzenia obrażenia poniosły zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Na miejscu trwają prace służb ratunkowych.

W ostatnich chwilach na terenie Osieka w województwie świętokrzyskim doszło do wypadku z udziałem samochodu i pojazdu dostawczego. Radio Zet informuje, że poszkodowanych jest aż 8 osób. Wśród nich znajdują się osoby nieletnie. Sytuacja jest na tyle poważna, że niezbędne było wezwanie śmigłowca. Na miejscu trwają pracę funkcjonariuszy, którzy zablokowali tamtejszą drogę. Opracowano również objazdy dla innych uczestników ruchu drogowego.

Jarosław Kaczyński złożył dziś kwiaty na Powązkach. Niewielu zna historię jego rodziny z czasów Powstania WarszawskiegoJarosław Kaczyński złożył dziś kwiaty na Powązkach. Niewielu zna historię jego rodziny z czasów Powstania WarszawskiegoCzytaj dalej

Informacje o wypadku obiegły media. Aż 8 osób zostało rannych

Przedstawiciel straży pożarnej potwierdził medialne informacje na temat zdarzenia - Poszkodowanych zostało pięcioro pasażerów samochodu osobowego w tym: dwójka nastolatków i dwoje dzieci oraz kierowca. Osoby z samochodu osobowego doznały różnych obrażeń. Szczegóły na razie nie są znane. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowani zostali także trzej mężczyźni podróżujący samochodem dostawczym – wskazał przedstawiciel KWP PSP w rozmowie z Radio Zet. Do przykrych zdarzeń doszło chwilę przed godziną 15:00.

Wanda Traczyk-Stawska walczyła w Powstaniu, gdy miała zaledwie 17 lat. Wanda Traczyk-Stawska walczyła w Powstaniu, gdy miała zaledwie 17 lat. "Kiedy słyszę o podziałach w Polsce, jest mi okropnie smutno"Czytaj dalej

Oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej poinformował reporterów Radio Zet, że utrudnienia w ruchu drogowym mogą trwać do godziny 18:00. Na miejskim odcinku drogi krajowej nr 79 w Osieku trwają prace służb. Wciąż nie wiemy, z czyjej winy został spowodowany wypadek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski ma nowy pomysł walki z koronawirusem. Uderzy w wielu Polaków
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Niemcy popełniają jeden błąd przez co liczba infekcji rośnie. Niestety, to samo robią Polacy

Informacje o zdarzeniu mogą budzić niepokój, jednak należy podkreślić, że wszystko wskazuje na to, że ofiary zdarzenia są w stabilnym stanie. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przewiózł pasażerów do najbliżej placówki służby zdrowia, gdzie każdy zostanie poddany badaniom i obserwacji. Niewykluczone, że już po kilku dniach uczestnicy wypadku zostaną wypisani ze szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Bezrobocie, inflacja i PKB. Wychodzimy obronną ręką na tle UE
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Nowe ognisko koronawirusa. Jest na plażach na Pomorzu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!