Ikea. Flickr/Angie LinderŹródło: Flickr/Angie Linder
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Listopada 2020

Ikea rozsyła dziś do tysięcy Polaków tego samego SMS-a. Też możesz go dostać, ważna informacja dla klientów

Sieć Ikea wysłała ważne SMS-y do swoich klientów. Wiemy już, że od 28 listopada popularna firma wznowi działania i otworzy swoje sklepy. Poinformowano też o możliwości nabywania asortymentu za pośrednictwem internetowych zamówień.

6 listopada Zjednoczona Prawica podjęła niespodziewaną decyzję. W rozporządzeniu Rady Ministrów znalazł się zapis o zamknięciu sklepów meblarskich. Postanowienie uderzyło między innymi w dyskonty takie jak Ikea czy Agata Meble. Warto zaznaczyć, że wcześniej nie zapowiadano podobnej zmiany. 

Prace miały zostać zawieszone aż do 29 listopada. Dyrekcja Ikei w ostatniej chwili zareagowała na wiadomości. "Przepraszamy, że dajemy Wam znać tak późno, ale rozporządzenie ws. nowych zasad bezpieczeństwa związanych z rozwojem pandemii COVID-19 zostało opublikowane dopiero dzisiaj o godzinie 18:45. Jeszcze wczoraj mieliśmy nadzieję, że sklepy meblowe pozostaną otwarte. Wskazywał na to rządowy projekt rozporządzania, który trafił do konsultacji" - czytamy w oświadczeniu. 

Godziny dla seniorów zniesione tylko jednego dnia roku. Media dotarły do rządowych ustaleńGodziny dla seniorów zniesione tylko jednego dnia roku. Media dotarły do rządowych ustaleńCzytaj dalej

Sieć Ikea wznawia działalność. Od jutra możemy udać się na zakupy. "Tęskniliśmy za Tobą" 

Nagłe objęcie kolejnymi obostrzeniami Ikei wywołało oburzenie wśród opinii publicznej. Kilka dni po opublikowaniu rozporządzenia w Dzienniku Ustaw podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii zwołała spotkanie z przedstawicielami poszkodowanej branży. Dyskutowano wówczas o zniesieniu zakazu. Przez trzy tygodnie Ikea nie wznowiła działań, jednak dziś poinformowaniu o wznowieniu prac w sieciach. 

Przedstawiciele sklepu meblarskiego wysłali SMS-y do swoich klientów z ważnym komunikatem. "Tęskniliśmy za Tobą! Sklepy Ikea będą ponownie otwarte od 28 listopada. Sprawdź aktualne zasady bezpieczeństwa i zwrotów" - czytamy. 

Ikea

Dziwne słowa doradcy prezydenta o Kindze Dudzie. Mówił o jej liście kontaktówDziwne słowa doradcy prezydenta o Kindze Dudzie. Mówił o jej liście kontaktówCzytaj dalej

Dyskont specjalne oświadczenie umieścił także na swojej oficjalnej stronie internetowej. W aktualnościach potwierdzono nadchodzącą zmianę. Dyrektorka do spraw Zrównoważonego Rozwoju w Ikei zapewnia, że podczas zakupów zapewnione będą, jak dotychczas, najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przedsiębiorstwo wskazuje, że kieruje się nie tylko polskimi, ale też międzynarodowymi wytycznymi, by klienci mogli czuć się komfortowo. 

- Cieszymy się, że po trzech tygodniach możemy ponownie otworzyć nasze sklepy stacjonarne. Na tę decyzję czekało wielu klientów, którzy potrzebują naszych produktów, aby stworzyć w domu odpowiednie warunki do pracy zdalnej, nauki czy zabawy dla dzieci - podaje Karin Sköld. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Biedronka bezkompromisowa jak nigdy wcześniej. Klienci mogą być oszołomieni nową ofertą sieciówki
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego 

Warto również zaznaczyć, że Ikea umożliwia korzystanie z dostępnego asortymentu w trybie zdalnym. Dostosowane są także formy bezpiecznego odbioru mebli. Usługa "Zamów i Odbierz" została przekazana do rąk opinii publicznej. W całej Polsce uruchomiono także mobilne Punkty Odbioru Zamówień. Zakupy możemy realizować między innymi na oficjalnej stronie internetowej Ikei. 

- Już dzisiaj w całym kraju funkcjonuje 49 takich miejsc spotkań z klientami. Rozwijanie zdalnych kanałów sprzedaży oraz usług pozwala nam realizować naszą wizję tworzenia lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi - informuje Karin Sköld. 

Sieć Ikea wskazała, że wśród kolejnych zasad bezpieczeństwa znajdzie się limit klientów. Jedna osoba będzie przypadać na 15 metrów kwadratowych powierzchni danego lokalu. Dostępne będą dodatkowe stanowiska do dezynfekcji rąk. Co więcej, Ikea wyznaczy pracowników, którzy będą egzekwować przestrzeganie obostrzeń przez klientów. 

Ksiądz odmówił komunii Szymonowi Hołowni, działacz nie dowierzał. Ksiądz odmówił komunii Szymonowi Hołowni, działacz nie dowierzał. "Wycedziłem, że nie ma do tego prawa"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Objawy chorób widoczne na języku. Zaskakujące, jak wiele można z niego wyczytać
  3. Elegancka przystawka czy szybka sałatka dla rodziny? Ty wybierasz, carpaccio z buraka zrobisz w 5 minut, a efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
  4. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  5. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  6. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  7. Tajemnicze odkrycie na dnie Morskiego Oka. Znamy szczegóły. Nieprawdopodobne
  8. Ogromne zmiany w Apple. Aktualizacja iPhone'a nie dla każdego

Źródło: [Ikea - aktualności]