Ikea, Tomasz Karolak. Instagram/tomasz_karolak_official
Źródło: Instagram/tomasz_karolak_official
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Września 2020

Karolakowi nie wystarczyło wyrzucenie z Ikei. Tym razem ryzykował w innym miejscu

Ikea jakiś czas temu, z trudnych do wytłumaczenia powodów, stała się placem boju dla przeciwników maseczek. Tomasz Karolak dołożył swoją cegiełkę do tych, jakby nie patrzeć, antynaukowych postaw. Został wyrzucony ze sklepu, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor nie odpuszcza.

Ikea przestrzega zasad

Tomasz Karolak nie jest jedyną, choć pierwszą znaną osobą, która zdecydowała się wejść do Ikei bez maseczki. W mediach społecznościowych znaleźć możemy nagrania, na których w ramach wątpliwej jakości protestu, przeciwnicy maseczek wchodzą z odsłoniętymi ustami i nosami do sklepów szweckiej sieci. Starczy powiedzieć, że na dziś zaplanowane zostało wydarzenie na Facebooku, "Zakupy wolnych ludzi w Ikea", o którym informowały nawet branżowe media.

Małgorzata Rozenek-Majdan straciła pracę przez koleżankę z Dzień dobry TVN? Zaskakujące doniesieniaMałgorzata Rozenek-Majdan straciła pracę przez koleżankę z Dzień dobry TVN? Zaskakujące doniesieniaCzytaj dalej

- Dziś kilkakrotnie dotarła do mnie informacja, że IKEA bezprawnie wyprasza ludzi za brak maseczki. Dlatego postanowiłem to sprawdzić i osobiście wybrać się na zakupy bez maski do IKEI oraz zaprosić Was, abyście w również 4 września dołączyli do mnie - pisze organizator wydarzenia.

Dramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencjęDramatyczne sceny w Nasz nowy dom, zagrożenie dla życia i zdrowia rodziny. Katarzyna Dowbor musiała podjąć interwencjęCzytaj dalej

Trudno ocenić na ile uczestników "szturmu" na sklep, zainspirował Tomasz Karolak. Przypominamy, że aktor jakiś czas temu został wyproszony z Ikei, właśnie przez brak maseczki na twarzy. – Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem – oburzał się na nagraniu, umieszczonym w mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

Tomasz Karolak nie odpuszcza

Fotoreporterzy przyłapali aktora bez maseczki po raz kolejny. Tym razem ryzykował zdrowiem swoim i wszystkich wokół, na stacji paliw. Jak poinformował "Super Express", Karolak odwiedził również biuro stacji, również nie zakrywając ust i nosa. Śledzące jego media społecznościowe osoby wiedzą, że jakiś czas temu maseczkę jednak założył, ale kiedy był na basenie.

Warto przypomnieć, że po wybryku w Ikei, został ostro skrytykowany przez rzeszę osób. Wśród nich znalazła się Karolina Korwin-Piotrowska. – Jak jest taki kozak, to niech idzie trochę popracować na oddział, gdzie leżą chorzy na COVID-19. Niech ich rozbawi, bo leżą tam, często też umierają w samotności, bez bliskich, bo jakiś jeden baran z drugim ignorantem miał wszystko gdzieś – napisała na swoim Instagramie dziennikarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj ważna zmiana w przepisach. Straż miejska rusza, będzie masowo wlepiać mandaty
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy