Ida Nowakowska. Pytanie na śniadanie TVPŹródło: Pytanie na śniadanie TVP
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 4 Czerwca 2020

Prowadziła "Pytanie na śniadanie" ze szkodliwymi radami ws. depresji. Jest zaskakująca decyzja wobec gwiazdy TVP

Ida Nowakowska miała wkrótce poprowadzić program "Amaryka da się lubić". Gwiazda Telewizji Polskiej będzie musiała jednak zrewidować swoje plany. Dziś zapadła decyzja o wstrzymaniu emisji programu z powodu zamieszek w Stanach Zjednocznonych.

Program "Ameryka da się lubić" miał bazować na sprawdzonym przez TVP formacie "Europa da się lubić". Do studia mieli być zapraszani goście ze Stanów Zjednoczonych w celu dyskusji o stosunkach polsko-amerykańskich oraz życiu w tym kraju.

Nagły protest w samym centrum miasta mimo pandemii. Zadziwiające sceny, co się dzieje?Nagły protest w samym centrum miasta mimo pandemii. Zadziwiające sceny, co się dzieje?Czytaj dalej

TVP zdejmuje program Nowakowskiej

W związku z olbrzymimi zamieszkami w amerykańskich miastach Telewizja Polska zdecydowała o wstrzymaniu emisji programu. Zdaniem zarządu stacji atmosfera wokół śmierci George\'a Floyda oraz związane z tym protesty są złym momentem na premierę nowego programu rozrywkowego. Decyzja zapadła w ostatniej chwili, ponieważ pierwszy odcinek miał zostać wyemitowany już w najbliższą sobotę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Byłej premier urodził się wnuk a media milczą". Tymoteusz Szydło właśnie stał się ofiarą kolejnych pogłosek
2. Możesz mieć problem z wypłatą pieniędzy z bankomatów. Jedna spółka zmienia zasady

Wstrzymanie emisji niektórzy komentatorzy łączą również z bardzo niefortunną wpadką, jaką Ida Nowakowska zanotowała ostatnio w trakcie Pytania na Śniadanie. Nie zostało to jednak potwierdzone przez TVP, widzowie poznali całkowicie inną, opisaną wyżej wersję zdarzeń. Ta pozostaje więc jedynie w sferze domysłów.

Łukasz Nowicki wspólnie w Nowakowską sugerowali, by brać "jak najmniej" leków antydepresyjnych. Zamiast tego radzili widzom częste oglądanie "Pytania na Śniadanie". Program wywołał lawinę komentarzy.

Łukasz Nowicki szybko przeprosił za swoje zachowanie, jednak Ida Nowakowska broniła treści z odcinka. - Mam wielu bliskich przyjaciół, którzy chorują na depresję, więc ten temat jest dla mnie niezwykle ważny. W wypadku depresji konieczna jest konsultacja z lekarzem. Dlatego zwróciliśmy się w programie do specjalisty, który odpowiedział nam na nurtujące nas pytania - wyjaśniała Ida. - Absolutnie nie miałam na celu umniejszenia tego istotnego tematu i bardzo ważnej roli lekarzy w tym względzie. Wręcz odwrotnie. Namawiam do korzystania z porady psychiatry, w każdym etapie stanu depresyjnego, aby nie brać leków nie przepisanych wcześniej przez lekarzy - mówiła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent zapowiedział wielką inwestycję. 150 tysięcy miejsc pracy, skorzystają z niej miliony Polaków
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy publicznie poparła jednego z kandydatów na prezydenta. Powiedziała coś, co zaskoczyło wszystkich
  4. Kardynał Stefan Wyszyński wolałby to ukryć? Lokalna społeczność wspomina, jak targał dziewczęta za włosy i wiele innych
  5. Danuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomoc
  6. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka

Źródło: TVP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News