Hotel Paradise. Pxhere/Unknown AuthorŹródło: Pxhere/Unknown Author
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 28 Sierpnia 2020

Hotel Paradise powraca do TVN 7. Znamy datę premiery drugiego sezonu

„Hotel Paradise” powraca na antenę TVN7 po półrocznej przerwie. Już wkrótce widzowie znów będą mogli ekscytować się zmaganiami uczestników programu, którzy walczą o miłość i pieniądze. Data premiery drugiego sezonu „Hotelu Paradise” została ujawniona.

Pierwsza edycja programu przyciągnęła wielu telewidzów, którzy przez dwa miesiące śledzili losy bohaterów występujących w reality-show, którego akcja toczy się na Bali, w przepięknym hotelu położonym tuż nad oceanem. Teraz powraca drugi sezon programu.

Nieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeNieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeCzytaj dalej 

Premiera drugiego sezonu „Hotel Paradise”

Pierwsza edycja rozpoczęła się w lutym i zakończyła w połowie kwietnia, a jej zwycięzcami zostali Chris i Marietta. Jak się okazuje, fani programu nie muszą długo czekać na powrót Klaudii El Dursi, która już wkrótce wprowadzi nowych uczestników do rajskiego hotelu. Premiera drugiego sezonu odbędzie się już w poniedziałek 31 sierpnia. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany zarówno na antenie TVN7, jak i TVN. Następne odcinki będzie można obejrzeć już tylko na „Siódemce” oraz w serwisie player.pl. Premiera odbędzie się o godzinie 20:00. Kto tym razem stanie w szranki o walkę o 100 tysięcy złotych i miłość swojego życia? Przekonamy się już wkrótce.

Aktorka Aktorka "Na wspólnej" postawiona pod ścianą. Straciła pieniądze, wyjawiła prawdę o kulisach serialuCzytaj dalej

„Hotel Paradise” – zasady programu

Pomysł na program „Hotel Paradise” powstał już 15 lat temu. Dotychczas powstało 56 edycji, które były emitowane w 14 krajach. Do bajecznej willi na Bali wprowadza się grupa singli. Uczestnicy muszą połączyć się w pary, aby móc przejść do następnego etapu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Żądają radykalnych zmian w prawie drogowym. Projekt ustawy już w Sejmie

Osoby, którym ta sztuka się nie uda muszą opuścić program i wyprowadzić się z rajskiego hotelu. W miejsce osoby, która odchodzi będzie pojawiał się nowy uczestnik, który może namieszać i rozbić istniejące już pary. Pod sam koniec o zwycięstwie decydują głosy pozostałych uczestników, którzy odpadli tuż przed finałem. Zwycięska para ma jednak do podjęcia ciężką decyzję, która sprawdza ich zaufanie wobec siebie. Wspólnie muszą zdecydować, czy biorą główną nagrodę razem, czy osobno.
 
Źródło: [nto.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerza
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Schował się w garażu przed potężną wichurą. Nie dał rady. Był bez żadnych szans