Hotel Paradise. Player.pl/Hotel Paradise/odc.13. sezon 2/ScreenŹródło: Player.pl/Hotel Paradise/odc.13. sezon 2/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Września 2020

Skandaliczne żarty uczestnika "Hotel Paradise". Czy gwałt jest powodem do śmiechu?

"Hotel Paradise" przedstawił widzom oburzające zachowanie mieszkańca balijskiego hotelu. Artur Sargsyan, bo o nim mowa, żartował przed kamerą z przemocy seksualnej. Skandaliczna sytuacja została wyemitowana w 13 odcinku telewizyjnego show.

"Hotel Paradise" jest jednym z najnowszych projektów telewizji TVN. Od 25 września widzowie mogą obserwować poczynania nowych uczestników drugiego sezonu programu randkowego. Okazuje się, że część mieszkańców balijskiego hotelu nie zwraca uwagę na kamery. Artur Sargsyan bez chwili zastanowienia zaczął żartować z przemocy seksualnej. Według ogólnopolskich statystyk policyjnych z 2015 roku, cytowanych przez "Gazetę Wyborczą", aż 30 tysięcy Polek rocznie staje się ofiarami gwałtu. Wschodząca gwiazda "Hotelu Paradise" uznała, że ludzkie dramaty są świetną okazją do niewybrednych żartów.

Wzruszający moment w programie TVN. Znaczący gest w historii produkcji, wielu było zaskoczonychWzruszający moment w programie TVN. Znaczący gest w historii produkcji, wielu było zaskoczonychCzytaj dalej

"Hotel Paradise bulwersuje. Okrutne żarty z gwałtów zostały wyemitowane przez produkcje

"Hotel Paradise" to program przeznaczony dla singli, którzy zmagają się z samotnością. Produkcja TVN daje im szansę, by odnaleźć nową miłość. Akcja telewizyjnego show odgrywa się na terenie balijskiego hotelu. Prowadzącą popularnego projektu jest była uczestniczka "Top Model", Klaudia El-Dursi. Uczestnicy są nieustannie nagrywani i obserwowani. Rozwiązanie to, choć odbiera prywatność, sprawia, że nawet najmniejsza wpadka nie umknie montażystom z "Hotelu Paradise".

Ciasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędność czasu i pracyCiasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędność czasu i pracyCzytaj dalej

W pierwszym odcinku od ostatniego "rajskiego rozdania" uczestnicy zaczęli bawić się w hotelowym basenie. Jeden z nich, Bartek wskoczył na pompowaną zabawkę. Podczas popisów przed innymi uczestnikami programu "Hotel Paradise" różowy flaming pękł. Zaalarmowana mieszkanka "raju" poprosiła swoich kolegów o wyjaśnienie.

- Bartek zgwałcił flaminga, a flamingowi z wrażenia odpadło skrzydło - odpowiedział Artur Sargsyan, który już od pierwszych odcinków "Hotelu Paradise", stara się zbudować związek z Dominiką Konował. Żaden z rozmówców nie zwrócił swojemu koledze uwagi za sposób, w jaki żartuje z przemocy seksualnej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Zachowanie uczestników programu "Hotel Paradise" bulwersuje widzów już od pierwszych odcinków. Przypomnijmy, że były już gwiazdor programu randkowego, Łukasz w nachalny sposób zaczepiał inne kobiety. Naruszał ich przestrzeń prywatną bez ich zgody. Mężczyzna odpadł przy pierwszej eliminacji. Niewykluczone jednak, że ujrzymy go w następnych odcinkach. Przywracanie kontrowersyjnych postaci jest jedną z praktyk produkcji popularnego programu TVN.

Znany i lubiany youtuber jeździł po całym kraju, by uczyć dzieci. W jego mieszkaniu dokonano przerażającego odkryciaZnany i lubiany youtuber jeździł po całym kraju, by uczyć dzieci. W jego mieszkaniu dokonano przerażającego odkryciaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Źródło: [Player.pl/Hotel Paradise]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News