Henryk Gołębiewski przez pandemię koronawirusa zmaga się z problemami i brakiem możliwości przeprowadzenia ważnych badań.. Wikimedia Commons/Ja Fryta / flickr.com/Fryta 73Źródło: Wikimedia Commons/Ja Fryta / flickr.com/Fryta 73
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Czerwca 2020

Henryk Gołębiewski boi się przerzutów. Niestety, w ostatniej chwili stracił możliwość przebadania się

Henryk Gołębiewski to polski aktor znany głównie z seriali przygodowych dla dzieci i młodzieży z lat 70. Ma za sobą chorobę nowotworową, a teraz, przez pandemię koronawirusa, zmaga się z problemami i brakiem możliwości przeprowadzenia ważnych badań kontrolnych. Ponadto aktor narzeka na brak pracy.

Wiele osób przez pandemię koronawirusa straciło pracę lub zmaga się z trudem jej znalezienia. W podobnej sytuacji jest aktor Henryk Gołębiowski. Na domiar złego, przez koronawirusa 64-latek ma odwołane ważne badania kontrolne. Aktor jest bowiem po trudnej chorobie nowotworowej. Jednak nie traci nadziei na lepsze jutro i stara się cieszyć każdym dniem oraz każdą chwilą spędzoną u boku swoich bliskich.

Gdzie była Kinga Duda podczas wyborów prezydenckich? Prawda dla wielu może być zaskakująca, niebywałeGdzie była Kinga Duda podczas wyborów prezydenckich? Prawda dla wielu może być zaskakująca, niebywałeCzytaj dalej

Henryk Gołębiewski przez pandemię koronawirusa ma problemy

Aktor znany z takich seriali, jak "Podróż za jeden uśmiech" czy "Stawiam na Tolka Banana", nie ma łatwego życia. Kłopoty ze zdrowiem, finansami czy alkoholem nie są mu obce. Obecnie największym jego utrapieniem jest brak pracy, a także brak możliwości wykonania badań kontrolnych, w związku z chorobą nowotworową, z którą kiedyś się zmagał. Zostało to utrudnione przez pandemię koronawirusa. Henryk Gołębiewski udzielił wywiadu tygodnikowi "Świat i ludzie", gdzie zwierzył się ze swoich problemów.

"Były chude lata bez pracy na planie filmowym, choroby, zakręty. Musiałem kombinować, nie jestem z tych co się poddają. Może załamałem się jak usłyszałem, że mam raka […]" - powiedział na łamach tygodnika "Świat i ludzie". - "Teraz mamy koronawirusa i też trzeba kombinować, bo pracy nie ma, wszystko stoi albo dopiero nabiera tempa. Troszkę pomagałem więc przy remontach […]" - dodał Gołębiewski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Góra, której od wieków nie mogą zobaczyć kobiety. Absurdalna tajemnica

Aktor stara się nie tracić pogody ducha i cieszyć się życiem. Przychodzą jednak takie momenty i myśli, kiedy pojawiają się wszelkie lęki i wątpliwości oraz strach przed przerzutami po chorobie nowotworowej. "[…] Przeżyłem raka. A przecież ludzie umierają na tę chorobę, nawet w bardzo młodym wieku. Dlatego każdy rok to dla mnie szczęście. Jestem optymistą, choć czasem chodzą po głowie myśli, że może gdzieś jest przerzut. Teraz miałem mieć badania kontrolne, ale przez pandemię koronawirusa zostały odwołane" - przyznał Henryk Gołębiewski w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie".
 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawie 18 tys. Polaków już niebawem otrzyma ważne wezwania. Będą zaskoczeni
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. Sytuacja bez precedensu. Iran wydał nakaz aresztowania Donalda Trumpa

Źródło: gwiazdy.wpl.pl / "Świat i ludzie"