Nie żyje uczestnik polskiego Hell's Kitchen. flickr.com
Źródło: flickr.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 9 Lutego 2020

W wieku 47 lat zmarł uczestnik "Hell`s Kitchen". Przykre doniesienia ze świata

Hell's Kitchen szturmem wdarło się do polskiej branży rozrywkowej. Pierwsza polska edycja okazała się hitem. Niestety, sieć obiegła dziś smutna wiadomość. Jeden z uczestników, 47-letni Carmelo Cestaro, zmarł. O tragicznej śmierci mężczyzny poinformowała jedna z koleżanek Carmelo z pierwszej edycji programu.

"Brakuje słów... Zdecydowanie za szybko. Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią – będzie Nam Ciebie Marianku brakowało", czytamy na Facebooku Sylwii Biały, finalistki pierwszego sezonu "Hell's Kitchen".

Sylwia Biały -- Facebook

Hell's Kitchen. Nie żyje Carmelo Cestaro

Mężczyzna w rzeczywistości miał na imię Cestano. 47-latek był zawodowym kucharzem.

Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta BiedroniaOhydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta BiedroniaCzytaj dalej

Mimo że Carmelo dość szybko pożegnał się z popularnym programem, widzowie zapamiętali go jako osobę niezwykle uśmiechniętą i pozytywną. Jak widzimy, mężczyzna zaskarbił sobie również sympatię pozostałych kucharzy.

"Ciepły, życzliwy, pomocny, zarażający niewyobrażalnie pozytywną energią - będzie Nam Ciebie Marianku brakowało", tak wspomina go Sylwia Biały.

Przyczyny śmierci nie są znane. Z informacji przekazanych przez telewizję Polsat wynika, że pogrzeb kucharza odbędzie się we Włoszech.

p>ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Tragedia w zachodniopomorskim warsztacie samochodowym. Okropna śmierć mechanika

6. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą