"Harry Potter". Screen z "Harry Potter i Książę Półkrwi" - Lavender v.s. Hermiona w szpitalu Youtube.com/DutchHPfan1992Źródło: Screen z "Harry Potter i Książę Półkrwi" - Lavender v.s. Hermiona w szpitalu Youtube.com/DutchHPfan1992
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 29 Sierpnia 2020

Gwiazda "Harry'ego Pottera" padła ofiarą gwałtu w wieku 14 lat. Ujawniono porażające fakty, o których nikt nie wiedział

"Harry Potter" to jeden z najpopularniejszych filmów ostatnich lat. Jedna z czołowych postaci padła ofiarą gwałtu jako 14-letnie dziecko. Wieść o tragicznym zdarzeniu obiegła media i wstrząsnęła opinią publiczną.

Aktorka, Jessie Cave wcielała się w postać ukochanej Rona Weasleya. Nadal jest znana i lubiana. Niedawno ujawniła, że jeszcze jako nastolatka została bardzo skrzywdzona. Sprawcą przemocy był trener tenisa.

Ivan Komarenko odpłynął? Promuje oburzające treści, chodzi o ochronę życia i zdrowia Polek i PolakówIvan Komarenko odpłynął? Promuje oburzające treści, chodzi o ochronę życia i zdrowia Polek i PolakówCzytaj dalej

"Harry Potter" przyniósł jej sławę. Teraz ujawniła, co naprawdę przeszła

Jessie Cave ma obecnie 33 lata. Grała postać Lavender Brown, czyli czarownicy czystej krwi i ulubienicy Rona Weasleya. Podzieliła się z fanami swoją najskrytszą tajemnicą i traumą w jednym z podcastów "We Can’t Talk About That Right Now". Przyszła z wsparciem 23-letniej siostry, Bebe. Podczas rozmowy poruszane były trudne tematy nawiązujące do przeszłości, dorastania i nagle, niespodziewanie Jessie wyjawiła, co ją spotkało. Zdarzenie miało miejsce 20 lat temu. 

- Uważam, że gwałt, kiedy masz 14 lat, jest czymś dość paskudnym. A sprawcą jest twój instruktor tenisa, któremu ufasz - wyznała aktorka. Chwilę później dodała, że gwałciciel trafił do więzienia.

Powrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachPowrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachCzytaj dalej

Aktorka "Harry'ego Pottera" opowiedziała też o skutkach, które odczuwa do dziś. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo smutna wiadomość sprzed kilku chwil. Śmierć uderzyła nagle, fani w żałobie
2. Będą przyspieszone wybory parlamentarne? Ujawniono kulisy sporu w obozie władzy
3. Biedronka pilnie wycofuje trzy partie produktu. Może być niebezpieczny dla niektórych osób

- Ale im więcej czasu upłynęło, może zabrzmieć to strasznie, tym bardziej cieszę, że tamten gwałt nie zniszczył mnie - mówiła aktorka "Harry'ego Pottera".

- Uważam, że to coś, o czym za mało mówimy, jeśli chodzi o wykorzystywanie seksualne i wiążącą się z tym traumę. Niektórzy potrafią się po tym otrząsnąć i znaleźć sposób, aby żyć dalej i nie dać się zdefiniować przez takie wydarzenie - dodała. 

Po publikacji podcastu, Jessie postanowiła również wyjaśnić to na swoim Instagramie. 
"Wszystko ze mną w porządku, mogę o tym rozmawiać i się z tego śmiać, mieć tę informację przy sobie i jej używać" - pisała Jessie Cave.

Zanim Jessie zrobiła karierę, działa sportowo. Jednak kontuzja uniemożliwiła jej kontynuowanie kariery i zdecydowała się wziąć udział w castingu do "Harrego Pottera", gdzie znokautowała 7 tys. konkurencję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolność
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Pacjent upadł z bólu i wyszedł na czworaka. Po kilku godzinach czekania został wypisany
  4. Tadeusz Rydzyk jest chroniony przez prokuraturę? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji
  5. "Czy minister sobie bimbał?" Ostre starcie na antenie Polsat News
  6. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo