Hanna Lis wyliczyła ile pieniędzy dostanie TVP i porównała to z funduszem dla chorych i wymagających leczenia. Szok!. facebook.com/hannalisowaŹródło: facebook.com/hannalisowa
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Stycznia 2020

Druzgocące wyliczenia Hanny Lis. TVP dostanie dwa razy więcej niż chorzy na raka

Hanna Lis wyliczyła ile pieniędzy dostanie w tym roku z budżetu państwa Telewizja Publiczna i porównała to z funduszem przewidzianym dla ludzi chorych na raka i wymagających stałego leczenia. To, co jej wyszło, jest wstrząsające i szokuje. To jakiś skandal! Powinni się wstydzić.

Hanna Lis: "Zdrowia państwu życzę". Szokujące wyliczenia!

Jak wynika z ustaleń dziennikarki, Jacek Kurski może zacierać ręce. Bowiem w 2020 roku TVP dostanie z budżetu państwa dwa razy więcej pieniędzy niż ludzie chorzy na raka - fundusze na leki stosowane w chemioterapii. Najwidoczniej dla polskiego rządu ważniejsza jest telewizja i rozrywka, jak na przykład impreza sylwestrowa, niż zdrowie i życie Polek i Polaków, którzy są w potrzebie.

Naprawdę to wyemitowali. Pasek Wiadomości TVP przejdzie do historiiNaprawdę to wyemitowali. Pasek Wiadomości TVP przejdzie do historiiCzytaj dalej

- Wiecie ile pieniędzy dostanie w tym roku z budżetu TVP? 1,95 MILIARDA złotych. A wiecie jaką kwotę władza PiS przeznaczyła w CAŁYM 2019 roku na CAŁĄ polską chemioterapię? 737 MILIONÓW złotych! To są priorytety Panów Kaczyńskiego, Morawieckiego i Dudy. Zdrowia Państwu życzę. - napisała oburzona Hanna Lis na swoim Twitterze.

twitter.com/hanna_lisowa

twitter.com/hanna_lisowa

twitter.com/hanna_lisowaZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem

3. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

5. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News