Hanna Lis i emocje związane z debatą prezydencką.. Twitter/hanna_lisowaŹródło: Twitter/hanna_lisowa
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Lipca 2020

Hanna Lis oglądała debatę i zwróciła uwagę na jeden szczegół. "Boże, widzisz i nie grzmisz"

Hanna Lis była jedną z osób, śledzących przebieg wczorajszych debat prezydenckich. Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski, czyli kandydaci na prezydenta RP, którzy zawalczą o ten urząd już 12 lipca, podczas drugiej tury wyborów, pojawili się na dwóch oddzielnych debatach. Pierwszy z kandydatów pojawił się w Końskich (woj. świętokrzyskie), a drugi w Lesznie (woj. wielkopolskie). Wielu ludziom mediów, widzom i internautom nie umknął jeden zastanawiający fakt.

Hanna Lis od lat bacznie przygląda się scenie politycznej w naszym kraju i tematy polityczno-społeczne nie są jej obce. W czasie wyborów i kampanii prezydenckiej emocje siegają zenitu, szczególnie jeśli są ku temu poważne powody i niepokojące sygnały. Najwyraźniej, udzieliły się one również dziennikarce.

Andrzej Duda czytał z promptera? W sieci pojawiły się dwuznaczne zdjęcia, zastanawiająceAndrzej Duda czytał z promptera? W sieci pojawiły się dwuznaczne zdjęcia, zastanawiająceCzytaj dalej

Hanna Lis i emocje związane z debatą prezydencką. "Boże, patrzysz i nie grzmisz"

W sieci pojawiły się pogłoski, że debata TVP, w której udział wziął Andrzej Duda, mogła być przygotowana wspólnie z nim. Widzowie Telewizji Polskiej i internauci ujawniali wczoraj niepokojące zdjęcia w mediach społecznościowych i sygnalizowali, że coś może być nie tak. W sieci pojawiły się zdjęcia odbitego w lustrze promptera. Sugerowano również, że niektóre pytania mogły być znane przez obecnie urzędującego prezydenta. Ten fakt nie umknął także dziennikarce i prezenterce telewizyjnej Hannie Lis. Zwróciła uwagę na to, że pytanie zadane Andrzejowi Dudzie pojawiło się na pasku TVP na ekranach telewizorów jeszcze zanim pytający skończył je zadawać. Dziennikarka mówi o ustawce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. Katastrofa kolejowa, są ofiary śmiertelne i wielu rannych. Tragedia u naszych sąsiadów

"Piękne. Pytanie do PAD pojawiło się na belce TVPiS ZANIM pytający skończył je zadawać. Wstyd dla urzędu Prezydenta RP uczestniczyć w takiej ustawce. Tymczasem Rafał Trzaskowski spokojnie odpowiada na pytania sponsorowanej przez PiS Gazety Polskiej. Inne cywilizacje" - napisała Hanna Lis na Twitterze.

Sprawa przygotowanych wcześniej pytań i odpowiedzi dla Andrzeja Dudy nie umknęła także wielu mediom, widzom oraz internautom. Ci drudzi licznie odnieśli się także do tweeta dziennikarki. "A Pani wie, że te pytania były wcześniej nagrywane? Było specjalne stanowisko i do rozpoczęcia debaty każdy mógł podejść i nagrać. Co nie zmienia faktu, że wcześniej sobie wyselekcjonowali pytania i pewnie odrzucili niewygodne" - zaznacza jeden z internautów w odpowiedzi do tweeta. "Czyli pełen spontan i otwarta debata. Boże, patrzysz i nie grzmisz" - odpisała Hanna Lis.

Tweet Hanny Lis wraz z fragmentem nagrania z debaty tutaj.

twitter.com/hanna_lisowa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczta Polska pozwana. Zarzuca się jej nielegalne przetwarzanie danych osobowych
  2. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  3. Beata Szydło gościła u Tadeusza Rydzyka. Nie miała litości
  4. Eksperci ostrzegają przed zbliżaniem się. Katastrofa ekologiczna w Polsce, zdjęcia mówią same za siebie
  5. U Tadeusza Rydzyka już się nie patyczkują. Biskup wprost o wyborach
  6. Ważna deklaracja rządu w sprawie podatku od smartfonów

Źródło: Twitter / TVP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News