Hanna Lis. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Września 2020

Niestety, potwierdziło się najgorsze. Hanna Lis pożegnała właśnie najbliższą sobie osobę

Hanna Lis, za pośrednictwem Twittera, pożegnała swoją mamę. W poruszający sposób wspomniała przy okazji swojego ojca. Teraz prosi o zrozumienie i możliwość godnego przeżycia żałoby. Dziękuje za wszystkie dobre słowa, jakie otrzymała.

Hanna Lis, choć rozstała się ze srebrnym ekranem, by prowadzić własną działalność w internecie, nadal jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w kraju. Serca fanów zaskarbiła sobie nie tylko warsztatem, ale i szczerością, z jaką komentuje otaczającą, polityczną rzeczywistość.

Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: "Trzeba się w pas kłaniać ojcu Rydzykowi"Czytaj dalej

Jakiś czas temu, wyjątkowo, podzieliła się z fanami kawałkiem swojego prywatnego życia. W skromnym, ale wymownym wpisie na Twitterze, pokazała zdjęcie swojej mamy. - Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję - czytamy we wpisie z 23 sierpnia. Niestety, najprawdopodobniej spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Hanna Lis żegna swoją mamę

Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeMoże masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeCzytaj dalej

Dziś, 4 września, dziennikarka zamieściła kolejny wpis, dotyczący mamy. - Tati 3/09/2011. Mami 4/09/2020. Są znowu razem. Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa i wsparcie, jakie od Was otrzymałam. Media z całego serca proszę o uszanowanie prywatności naszej rodziny w tym ogromnie bolesnym dla nas czasie - napisała we wpisie, do którego załączyła zdjęcie rodziców.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Nowa Królowa Życia brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Na ostatnich zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

Ponieważ dziennikarka chroni swoją prywatność, nie wiemy wiele o jej rodzinie. Jak podawał magazyn Viva, dzień przed wigilią, w 2014 roku Aleksandra Kedaj, mama Hanny, doznała zawału oraz wylewu i zatrzymania krążenia. - Przez pierwsze dwa tygodnie słyszałam, że stan jest beznadziejny, więc żegnałam się z mamą kilka razy dziennie, za każdym razem, gdy opuszczałam OIOM - komentowała wówczas Hanna Lis dla dziennikarzy Vivy.

Tatą Hanny Lis był z kolei Waldemar Kedaj. Był niezwykle utalentowanym dziennikarzem i korespondentem. Jak poinformował po jego śmierci "Wprost", znał aż 24 języki obce, z czego 18 biegle. Zmarł 3 września 2011 roku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W Biedronce kupisz 3 produkty, a zapłacisz znacznie mniej. Można mieszać dowolnie
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy