Halinka Kiepska. Facebook/Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt
Źródło: Facebook/Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 27 Stycznia 2020

Nie możecie przejść obok obojętnie. Halinka Kiepska poza serialem podjęła się bardzo ważnego działania

Halinka Kiepska jest najsłynniejszą w Polsce pielęgniarką. Aktorka wcielająca się w jej rolę, Marzena Kipiel-Sztuka jest wyjątkowo ciepłą i empatyczną osobą. Dowiodła tego, apelując w sprawie wyjątkowego psiaka, Łatka.

Marzena Kipiel-Sztuka przez większość Polek i Polaków kojarzona jest ze swoją ikoniczną rolą Halinki ze "Świata według Kiepskich". Aktorka wykorzystuje swoją popularność nie tylko zawodowo. Ostatnio wzięła udział w wyjątkowej, godnej pochwały i nagłośnienia akcji.

Staruszka zaczęła krzyczeć na młodego chłopaka w tramwaju. Kiedy zdjął kurtkę, odebrało jej mowęStaruszka zaczęła krzyczeć na młodego chłopaka w tramwaju. Kiedy zdjął kurtkę, odebrało jej mowęCzytaj dalej

Halinka Kiepska namawia do adopcji

Aktorka pojawiła się w mediach społecznościowych Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt. To właśnie prezes tej instytucji, Konrad Kuźmiński nagłaśniał najbardziej wstrząsające przypadki znęcania się nad naszymi braćmi mniejszymi, w ostatnich latach. Wspomnieć wystarczy nagranie zwyrodnialca z Prabut, który zabił kota metalową pałką. Dzięki interwencji inspektoratu widziała je cała Polska a oprawca zwierzęcia usłyszał zarzuty.

Marzena Kipiel-Sztuka zapozowała do zdjęcia z jednym z podopiecznych inspektoratu. Ucharakteryzowana na Halinkę aktorka namawia do adopcji Łatka. Psinka szuka domu.

- Dzisiaj nasze psiaki do adopcji fotografują się z najbardziej znaną pielęgniarką w Polsce Halinką Kiepską (prywatnie Marzeną Sztuką). Wiekowy, bity przez poprzedniego właściciela Łatek poleca się do adopcji. Psiak jest bardzo kontaktowy, uwielbia przebywać z człowiekiem - jest całkowicie bezproblemowy „w obsłudze”. Pomimo swojego podeszłego wieku załatwia się na dworze. Świetnie dogaduje się z dziećmi i innymi zwierzętami - czytamy na fanpage`u inspektoratu.

W sprawie Łatka kontaktować się można pod numerem: 534-776-981.

Halinka Kiepska z Łatkiem

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nie zapukają już do twoich drzwi. Wszystko będziesz musiał załatwić sam

2. Nagłe lądowanie samolotu LOT przez pasażerkę. Po dotknięciu ziemi odkryto jeszcze jedną rzecz

3. Co niedzielę dokładnie liczyli, ilu mieszkańców idzie do kościoła. Wynik powala a postawa księży oburza

4. Politycy chcieli przepchnąć uchwałę przeciwko LGBT. Udało się, ale pomylili skróty

5. Co się dzieje? Młody ministrant popełnił samobójstwo, kolejny taki przypadek

6. 14-latek bezlitośnie zabił macochę. Wcześniej wypowiedział przyprawiające o ciarki słowa, ale wszyscy je zignorowali