. psyŹródło: psy
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 18 Marca 2020

Gwiazdy zachęcają do pomagania podczas zakupów online

Zakupy przez internet w ostatnich dniach nabrały zupełnie nowego znaczenia. Dzięki nim nie tylko oszczędzamy czas i wysiłek związany z bieganiem po kolejnych sklepach, ale przede wszystkim - zmniejszamy szansę na rozprzestrzenianie się koronawirusa. Nie każdy wie, że podczas zakupów online można także… pomagać. Wszystko dzięki akcji Pomagaj Przy Okazji organizowanej przez Karmimy Psiaki.

Bez wychodzenia z domu i bez ponoszenia dodatkowych kosztów - tak możemy wspierać bezdomne psiaki i kociaki w całej Polsce, biorąc udział w akcji Pomagaj Przy Okazji.

Jej mechanizm jest bardzo prosty - wystarczy, że przed zrobieniem zakupów online, wejdziemy na www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-przy-okazji i stamtąd przejdziemy na stronę wybranego sklepu. Część kwoty naszego zamówienia jest przekazywana na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ilu Polaków zachoruje przez wirusa? Minister zdrowia ujawnił swoje prognozy
2. Popularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetu

Jak to działa? W zamian za generowanie sprzedaży w sklepie internetowym fundacja otrzymuje prowizję od transakcji przeprowadzanych przez klientów. W Pomagaj Przy Okazji bierze udział 177 sklepów, wśród nich m.in. Allegro, księgarnie, sklepy z kosmetykami i z odzieżą. Przy każdym sprzedawcy możemy sprawdzić, jaki procent wartości naszych zakupów trafia na cel charytatywny.

Organizatorzy zachęcają do zainstalowania specjalnej wtyczki. Wyświetli ona przypominajkę, kiedy wejdziemy na stronę któregoś ze sklepów biorących udział w akcji. Wystarczy kliknąć przycisk “Pomagam” na przypominajce, a nasze zakupy odbędą się w ramach akcji charytatywnej Pomagaj Przy Okazji.

Do wspierania bezdomnych zwierzaków podczas zakupów online zachęcają znane osobistości na swoich mediach społecznościowych, m.in. Zofia Zborowska, Gabi Drzewiecka, Macademian Girl, Daria Dąbrowska, Joanna Opozda i Malwina Roczniok.

psy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  2. Rada Gabinetowa: Premier dementuje bardzo ważnego fake newsa
  3. Był zakażony, przyjął co najmniej 30 pacjentek. Sanepid pilnie ich poszukuje
  4. Przełomowy dzień dla pacjenta “zero”. “Światełko w tunelu”, doskonałe wieści
  5. Lidl zdecydował się na ważny krok. Zmiany w płatnościach, każdy klient powinien o nich wiedzieć
  6. Wspaniałe wiadomości z Chin ws. koronawirusa. W końcu dają nadzieję

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News