Gwiazda TVN, polska projektantka mody i bizneswoman, pokazała swoje zdjęcia z młodości. Nie od zawsze była blondynką.. instagram.com/joannaprzetakiewiczŹródło: instagram.com/joannaprzetakiewicz
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 22 Stycznia 2020

Gwiazda TVN pokazała zdjęcie sprzed lat. Nie zgadniecie, kto to

Gwiazda TVN, Joanna Przetakiewicz, polska projektantka mody i bizneswoman, pokazała swoje zdjęcia z młodości. Jest nie do poznania! Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych ma zaledwie 14 lat. Gwiazda od tego czasu bardzo się zmieniła. Nie od zawsze była także blondynką, a ciemnowłosą buntowniczką.

Joanna Przetakiewicz to znana i ceniona polska projektantka mody, przedsiębiorca, założycielka i dyrektor modowej marki oraz dyrektor kreatywna domu mody "La Mania", jest także radcą prawnym i inicjatorką akcji "Era Nowych Kobiet". Przetakiewicz była również jurorką polskiej edycji programu "Project Runway TVN", gościem programu "Top Model TVN" oraz uczestniczką reality show "Azja Express TVN". Gwiazda często pojawia się na różnych wydarzeniach modowych i nie tylko, oraz na ściankach. W polskim świecie mody zna ją każdy i niejeden marzy o współpracy z nią. Uchodzi także za bardzo atrakcyjną kobietę, blond piękność. Jednak, jak się okazuje, nie od zawsze ma blond włosy. W młodości była ciemnowłosą buntowniczką.

Anna Lewandowska oszukała swoich fanów. Znaleziono dowódAnna Lewandowska oszukała swoich fanów. Znaleziono dowódCzytaj dalej

Gwiazda TVN Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcia z młodości

Projektantka przeszła długą drogę, by osiągnąć sukces. Przeszła też dużą metamorfozę. Porównując jej zdjęcia z młodości, z obecnymi, można pomyśleć, że to dwie różne osoby. Jednak naszym zdaniem wtedy też wyglądała świetnie! Szczególnie na drugim widać, że miała pazur i już wtedy podążała za modą - w latach 80. bowiem bardzo modna była fryzura tzw. trwała ondulacja, czyli zadziornie postrzępione włosy - prawdziwy "rockowy look" i artystczny nieład, do tego duże klipsy, makijaż i buntowniczy grymas na twarzy.

"Tak to JA i moja metamorfoza w latach 80! Miałam wtedy 14 lat. To był właśnie TEN moment, kiedy odkryłam, że wolę Alexis niż nudziarę Cristal, oraz to, że bycie grzeczną i skromną nie jest dla mnie. W związku z powyższym postanowiłam z aniołka zamienić się w wampa, czyli zrobić trwałą! Wystarczyło, by stać się REBEL? PS. Upoważniam do pokazania innym jako ostrzeżenie" - czytamy we opisie Joanny Przetakiewicz do zdjęć z jej młodości, opublikowanych na Instagramie.

Poznalibyście?

instagram.com/joannaprzetakiewicz

Jakub Kaminski/East News

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz

2. Od 2 miesięcy nie zszedł na ziemię, mieszka w beczce na słupie. Ma przepiękny powód, brawo

3. Katolicki poradnik cichego oprawcy dziecka. Nagłaśniamy skandal, nad którym Rzecznik Praw Dziecka się nie pochyli

4. Ochrona środowiska w Polsce przypomina przykry żart. Znaleziono kolejnego "szkodnika", 1500 osobników do odstrzału

5. Fani "Na Wspólnej" nie odróżniają aktorów od postaci. Zabawne i przykre incydenty

6. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze