Grzyb na fugach zniknie, dzięki użyciu świecy. youtube.com/watch?v=knYz8b-roH0
Źródło: youtube.com/watch?v=knYz8b-roH0
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 30 Stycznia 2020

Brud i grzyb na fugach zniknie raz na zawsze. Prosty trik z użyciem świecy

Grzyb na fugach, zwłaszcza w łazience, spędza sen z powiek wielu panów i pań domu. Podpowiadamy, w jaki sposób skutecznie się przed nim uchronić.

Znacie to uczucie, kiedy po pieczołowitym szorowaniu łazienki, zauważacie czarne plamy między fugami? Pozbywanie się ich jest nie tylko czasochłonne ale i męczące fizycznie. Szorowanie małych szczelin między płytkami potrafi doprowadzać do szału. Dlatego podpowiadamy, jak skutecznie zabezpieczyć się przed tym nieprzyjemnym zjawiskiem.

Cud w Gorzowie. Niewidomy wpadł pod samochód i odzyskał wzrokCud w Gorzowie. Niewidomy wpadł pod samochód i odzyskał wzrokCzytaj dalej

Grzyb na fugach zniknie raz na zawsze

Sprawdzoną metodą na zabezpieczenie fug przed brudem i grzybem jest trik ze świeczką. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko skuteczności ale i względnej naturalności - czyszczenie przy użyciu wosku zdaje się być znacznie przyjemniejsze, niż kiedy w grę wchodzą żrące środki.

Najpierw należy dobrze osuszyć fugi. Następnie - przejechać dokładnie, po każdej z nich świecą. Wosk zabezpieczy je przed brudem, grzybem i rudawym nalotem.

Jeżeli prewencja już, albo jeszcze, nie jest wam potrzebna, podpowiadamy jak w ekologiczny sposób pozbyć się brudu. Zamiast inwestować w wydzielające nieprzyjemne opary środki chemiczne, powinniśmy kupić cytrynę. Jeżeli przetarcie fug połówką cytrusa nic nie da, skorzystać możemy z sody oczyszczonej.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zapomnisz o jednym podpisie i nie dostaniesz renty. ZUS uzna, że nie żyjesz

2. Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kraty

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Sytuacja jest poważna, mała córeczka gwiazdora disco polo w szpitalu. "Prosimy o modlitwę"