Grzegorz Braun obraził część Polek i Polaków. (zdj. Il. ) ; Flickr/ Sejm RPŹródło: (zdj. Il. ) ; Flickr/ Sejm RP
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Maja 2020

Okropne słowa o “inwazji zboczeńców” nagle padły w Sejmie. Natychmiastowa reakcja wicemarszałka

Grzegorz Braun podczas dzisiejszych obrad Sejmu nagle pojawił się na mównicy. Podczas gdy parlament próbuje zareagować na kryzys gospodarczy spowodowany pandemią koronawirusa, ten postanowił zbulwersować opinię publiczną. Jego słowa o "inwazji zboczeńców" spotkały się z ripostą wicemarszałka Sejmu.

Od wczoraj jesteśmy świadkami kolejnego posiedzenia w parlamencie. Prace posłów i posłanek skupione są wokół kolejnych problemów tych, którzy zostali dotknięci przez wprowadzone obostrzenia. Podczas gdy prowadzenie obrad przejął poseł Włodzimierz Czarzasty do wystąpienia zgłosił się Grzegorz Braun. Podjął on kwestię bezpieczeństwa dzieci w Polsce. Zarzuca rządzącym ingerowanie w życie nieletnich. Słowa, które następnie padły z jego ust oburzyły samego wicemarszałka.

Dzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyDzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopotyCzytaj dalej

Grzegorz Braun szokuje w na mównicy sejmowej

Polityk Konfederacji oraz były kandydat na prezydenta uważa, że Prawo i Sprawiedliwość nie dba o młodzież oraz jej bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej. Skrajnie prawicowy poseł postanowił obrazić część Polek i Polaków. Uznał, że od lat w Polsce dopuszcza się do "inwazji zboczeńców i promotorów zboczeń". Za rzekomych zboczeńców działacz uznał uczestników Parady Równości. W jego opinii takie przedsięwzięcia nie powinny mieć miejsca na ulicach tego kraju.

DZISIAJ GRZEJE: 1. “Boję się o życie Marka Niedźwieckiego”. Bardzo niepokojące słowa dziennikarza, o co chodzi?
2. Pojawiły się nowe zakażenia, więc wróciły restrykcje. Jeden z krajów został już zmuszony do powrotu do obostrzeń

Po skandalicznych słowach przedstawiciela Konfederacji natychmiast przerwał mu Włodzimierz Czarzasty. Poinformował skandalizującego polityka, że ten obraził dużą grupę obywateli Polski. Przypomnijmy, że w sprawie społeczności LGBT stanowisko wydała Międzynarodowa Organizacja Zdrowia. Jasno wskazała, że orientacje inne niż ta heteroseksualna nie są oznaką zaburzeń psychicznych lub tak zwanego zboczenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Światowa Organizacja Meteorologiczna ostrzega cały świat. Co nas czeka latem?
  2. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  3. Piotr Gliński wydał nagły komunikat. Otwiera placówki, niestety część z nich nie przetrwała
  4. Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Wymowne zdjęcie, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  5. Tarcza antykryzysowa. Rząd postanawia się wycofać z bardzo kontrowersyjnych przepisów. Nikt się nie spodziewał
  6. Najczystsze jezioro w Polsce robi wrażenie. Jest przepiękne
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News